Jakub Cinibulk - O kapele | Bandzone.cz

Jakub Cinibulk pop-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Král Konga feat. Nautica
  Nezařazeno
 • Představa feat. Crazy Cool
  Nezařazeno
 • Návod feat. Nouzovej Východ
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

 • Původ: Dubeč, Praha
 • Žánr: Pop - Rock
 • Působení: Crazy Cool, Nouzovej Východ
 • Aktivní roky: 2009 - dosud
 • Web: https://www.jakubcinibulk.cz/

ÚSPĚCHY

 • turné s kapelami Ovoce a Imodium po celé České republice [Nouzovej Východ]
 • hrdý kmotr analogově nahraného alba Cože? jablonecké kapely Nautica
 • speciální vystoupení s kapelou Chinaski ve Forum Karlín při Rockfield Tour 2015
 • 2. místo v talentové soutěži Škola-Rocku Open Air Festival 2015 [Crazy Cool]
 • koncert v legendárním liverpoolském klubu The Cavern Club [Crazy Cool]

STRUČNÉ BIO

Jakub Cinibulk, zpěvák a kytarista, jehož příběh ve světě hudby započal již před 10 lety, kdy poprvé řádně přivoněl ke hře na kytaru.

V roce 2012 založil spolu s dalšími teenagerskou kapelu Crazy Cool s níž okusil chuť koncertních a festivalových pódií.

Mezi jeho další aktivity v tomto období patří například působení ve sboru Ten Sing. Od roku 2013 také pracuje na svém zpěvu v ZUŠ Music Art v Dubči.

Roku 2014 se jeho kapele Crazy Cool naskytuje výjimečná příležitost zahrát si v rámci projektu Rock Camp v liverpoolském klubu The Cavern Club.

V prosinci 2015 vyhrává možnost speciálního vystoupení s kapelou Chinaski na jejich vyprodaném koncertě ve Forum Karlín při Rockfield Tour.

Během prvních měsíců roku 2016 přichází na post zpěváka a baskytaristy kapely Nouzovej Východ, se kterou nahrává album Nádech, Výdech. Na podzim se pak stává hrdým kmotrem alba Cože? kapely Nautica.

V roce 2017 pořádá speciální výroční koncert při příležitosti svých 18. narozenin, kde naposledy vystupuje spolu s kapelou Crazy Cool. Ke konci roku také opouští kapelu Nouzovej Východ. 

Od září 2018 opět začíná koncertovat, tentokrát pouze jako sólista, organizuje různé kulturně společenské akce a věnuje se několika dalším projektům.

Bio a historie

Jakub Cinibulk, zpěvák a kytarista, jehož příběh ve světě hudby započal již před 10 lety, kdy poprvé řádně přivoněl ke hře na kytaru. Začal docházet na kroužek kytary v Domě dětí a mládeže Praha 10 – Dům UM v Uhříněvsi.

V roce 2012 založil spolu s dalšími teenagerskou kapelu Crazy Cool s níž okusil chuť koncertních a festivalových pódií, tvoří vlastní tvorbu, vydává několik singlů a umisťuje se na vrchních příčkách talentových soutěží.

Mezi jeho další aktivity v tomto období patří například působení ve sboru Ten Sing, ve kterém získal pozici sólisty ihned po svém příchodu. Od roku 2013 také pracuje na svém zpěvu v ZUŠ Music Art, Fakultní škole Univerzity Karlovy v Praze, Pedagogické fakulty, v Dubči.

Roku 2014 se jeho kapele Crazy Cool naskytuje výjimečná příležitost zahrát si v rámci projektu Rock Camp v liverpoolském klubu The Cavern Club, kde ve svých počátcích působila legendární kapela The Beatles.

V prosinci 2015 vyhrává možnost speciálního vystoupení s kapelou Chinaski na jejich vyprodaném koncertě ve Fórum Karlín při Rockfield Tour, kde si s Michalem Malátným zazpíval známou píseň Dobrák od kosti.

Během prvních měsíců roku 2016 plánuje svůj sólový start v rámci projektu Music Cluster Ondřeje Škocha, který však troskotá na onemocnění trvajícím několik měsíců. Věnuje se tak alespoň dílčím hudebním projektům a následně přichází na post zpěváka a baskytaristy kapely Nouzovej Východ, se kterou nahrává album Nádech, Výdech. Na podzim se pak stává hrdým kmotrem alba Cože? kapely Nautica.

V roce 2017 pořádá speciální výroční koncert při příležitosti svých 18. narozenin, kde naposledy vystupuje spolu s kapelou Crazy Cool. Ke konci roku také opouští kapelu Nouzovej Východ a soustředí se na zdárné ukončení střední školy spolu s maturitní zkouškou.

Od září 2018 začíná opět koncertovat, tentokrát však pouze jako sólista, organizuje různé kulturně společenské akce a věnuje se několika dalším projektům, mezi nimiž je například také uskupení FA/FIT music session působící na Fakultě architektury ČVUT v Praze, kde studuje.

Roku 2019 se vrací při příležitosti desetiletého výročí svých prvních krůčků světem hudby k pořádání vlastních speciálních koncertů, mezi něž patří i jeho 100. koncert v životě odehraný s kapelou uskupenou mimořádně k této události. V zimním období vyráží nejen po sálech v celé zemi během Čerti z Rakouska Tour, a to třeba například také do vyprodaného areálu DEPO2015.

Během pandemického roku 2020 převrací stejně jako mnoho dalších umělců svou tvorbu a působení především na sociální sítě, prostřednictvím kterých prezentuje projekt 10 písní, 10 týdnů, 10 videí, jenž vznikl nutným zrušením narozeninového koncertu plánovaného ke svým 21. narozeninám.

V roce 2021 je pak jeho jméno spojeno především s kapelou Silent Scream, ve které začíná působit jako baskytarista a doprovodný vokál. Zapojuje se do společné tvorby a nahrává výpravné videoklipy k singlům S Tebou a Světlo.

S rokem 2022 přichází velké plány na nahrávání desky Debutové album! obsahující písně z dosavadní i doposud nezveřejněné autorské tvorby podpořené následným křtem a vzniklým videoklipem, přičemž se obrací s prosbou o pomoc k vydání alba na své fanoušky v rámci crowfundingové sbírky.