Česnekový hlavy - Úvod | Bandzone.cz

Česnekový hlavy alternative-experimental / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Teatrální česnek
  Nezařazeno
 • Krčma Krchov
  Nezařazeno
 • Anathema
  Nezařazeno
 • Žhni
  Nezařazeno
 • Břichomluva
  Nezařazeno
 • 1. Jménem česneku
  Nezařazeno
 • 2. Úplně
  Nezařazeno
 • 3. Proč
  Nezařazeno
 • 4. Potěmkinův česnek
  Nezařazeno
 • 5. Česnek pro/let
  Nezařazeno
 • 6. Panychida
  Nezařazeno
 • 7. Když obraz obrazí
  Nezařazeno
 • 8. Lustrace
  Nezařazeno
 • 9. Forever
  Nezařazeno
 • 10. Česnekový hlavy tikaj
  Nezařazeno
 • 11. Změna programu vyhrazena
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Recenze

Alliumclusive v Hulgádě

recenze  pilotního singlu alba ČESNEKOVÝ HLAVY  -  SPIN THAT GARLICK

(by Jiří Kačur)

 

TEATRÁLNÍ ČESNEK

Otevřel jsem oči a zahlédl jsem plochu svého monitoru. Má modré pozadí a na něm jsem zahlédl mp3 soubor – česnekové mise mix. Musím se přiznat, že pokaždé, když jsem se pouštěl do poslechu těchto hudebních děl, chvěl jsem se obavami a v případě novinek z připravovaného alba SPIN THAT GARLICK tomu nebylo jinak.

Otevřel jsem oči, uplynulo několik časových jednotek a mám to za sebou... Pomyslel jsem si, že by to bylo věru překvapení, kdybych něco tak naléhavého...  něco tak naléhavého, ano naléhavého a VTIPNÉHO zaslechl kupříkladu z autorádia při cestě do zaměstnání na ucpané dálnici D1. Naštěstí se mi nic takového prostě nemůže přihodit a to již jen proto, že nemám autorádio a dokonce již ani řidičský průkaz, takže nemohu být cestou do zaměstnání vykolejen z hluků všednosti něčím tak nevšedním. Nepochybuji o tom, že kdo má zájem o zajímavou hudbu, tak musí především vyvinout vlastní iniciativu, aby se k ní dostal a nepochybuji také o tom, že kdo chce něco tvořit, tak musí něco obětovat a především něco vytrpět, ale zároveň ho musí něco pudit, ponoukat. Je to těžké, neboť člověk vlastně stále balancuje nad propastí času, hlouposti a bůhví čím ještě. Zoufalství, starosti a do toho by si měl najít čas, aby ještě něco tvořil a vlastně skoro beznadějně bušil do prázdna. Konec konců tady máme i jiná východiska a tím nemyslím žádná krajní řešení. Jedním z nich může být mírnyxtýrnix placatění, dalším např. rodinná pohoda a dalším třeba třítýdenní dovolená v nějakém alliumclusive hotelu někde v Hurgádě – to by byla píseň jako víno... nazval bych ji alliumclusive a podmaloval bych to orientální zvukovou arabeskou. Mohlo by se v tom objevit i hučení tryskového motoru a nějaký potrhlý reklamní slogan a žralok, který mi ukousl hlavu... konečně, konečně... nafukovací lehátko a korálový útes a ucpaný šnorchl a zapomenutá mina z druhý světový a bufet narvaný žrádlem a chlastem a taky sračka ze špinavý vody a plazmová telka na pokoji a neklid, neklid, ten věčný neklid a taky třeba mísa plná česneku. Rvu se tím a na rekreaci nemyslím --- atd., atd. - vida, k čemu všemu vede poslech hudebních mixů česnekových.

 

KRČMA KRCHOV

První dojmy nemusí být těmi nejlepšími, ale i přes nebezpečí takového druhu rozhodl jsem se několik prvních dojmů z poslechu akustického horrorru kapely ČESNEKOVÝ HLAVY zachytit, neboť svým neotřelým a charakteristickým způsobem způsobem (– ach, ta zpropadená kritická hantýrka) – zachycuje do zvukových pastí ducha nejenom naše tak zdánlivě krásné a pěkné doby. Byly jistě doby horší a nejhorší je vždycky právě ta, v níž je nám dáno žít, neboť minulé časy zkrátka minuly a nějaké černobílé fotografie z dob minulých zůstávají zkrátka černobílými fotografiemi. Člověk může oprávněně nabýt pocit, že si s ním život nechutně zahrává a tomu pocitu také nahrávají všelijaké společenské okolnosti, ošemetné společenské vynálezy a ošidné společensko mezilidské vztahy, takže by si člověk mnohdy málem hodil mašli a pokud možno, co nejrychleji zahoupal nohama na překoceným štokrletem. Vskutku, kdo odmítne žít podle zaběhaným norem a kompromisů, ten narazí. Je-li citlivější povahy – a takoví jedinci se sem tam vyskytují, nemůže to s ním dobře dopadnout. Ale co... co je zde to dokonalé? Život pod maskou, život robota, život na hovno. Ne nadarmo pojmenoval Dostojevský jeden svůj román Idiot. Tím je v očích společnosti každý kdo se (stejně jako kníže Myškin či Homér z Brna), chová jinak než ti druzí, kdo se odmítá účastnit toho slizkého vydřidušského slaboduchého divadla, jehož jsme všichni tak či onak, rádi či neradi, účastni.                                                              

 

                                                                        

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

vice versa

vskutku aromatické
vana vůní
česneků vana
bílá vrána
nirvána
vnímání brána
krista pána
do hrobu dána
et verbum caro factum est

Wodpad

Česnekový hlavy-jedny z nejlepších na krákoru!Zpěváku-recitátore!Seš pařmen!Když sem odjížděl z tunelu mávaje vůli o berlích málem sem se propíchl o játra...Škoda, že nehrajete i tady na západě!Česneku zdar!

Bez profilu

Petr

Dobrý den,
nabízíme silent zkušebnu k pronájmu na příležitostní zkoušení v Brně,
Stará 27 (zvuk je veden přes mixpult do bezdrátových sluchátek). K
dispozici jsou elektrické bicí, basa, kytara, mix pult, klávesy,
notebook a dva mikrofony. Možnost zapojit další elektrické nástroje.
Díky silent provedení je možné si hudbu zároveň nahrát do mp3. Cena
150 Kč/hod.
Pokud máte zájem zkoušet déle, poskytujeme rezervaci celého odpoledne
od 18.00 do 24.00 hodin za zvýhodněnou cenu 500 Kč.


Více informací na www.clubwash.cz, rezervace info@clubwash.cz

telefoní kontakt: 776124261

Zobrazit všechny názory