Booters - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Booters rock / Praha

„“Milujeme hudbu a hrajeme živě. Žádné backtracky."“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Myšlenky krátký 909 ×
  • Stoupám na emocích 540 ×
  • Valkýra 3 428 ×
  • Bez Tebe 2 628 ×
  • Slzy v závějích (CD Srdci blíž 2013) 1 759 ×

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Honza Schmid

Tak Booters !!! Já tedy musím hned ,,zatepla" napsat, že dnešní (včerejší) koncert v Kainu byl famózní, nedokáži si představit, že bych ty narozeniny mohl oslavit ještě lépe, než tímto ,,nářezem" ... CELÁ KAPELA ZA 1* Jelo to hned od začátku a Martinův ,,SUPER KEC", když David měnil kytaru, mě málem poslal pod stůl. Takhle nějak má vypadat komunikace s fanoušky :) :) :) Sedlo vám úplně všechno, bez výjimky, tak jsem to ještě pro jistotu pouštěl z telefonu lidem v metru, v narvaném metru !!! No a jak přibývaly stanice a já slyšel (po koncertu) lépe a lépe, pochopil jsem, proč na mě všichni tak ,,mile" hledí. Vypnul jsem to až ve stanici ,,Hell" ... :) Jak jinak... !!! Ještě jednou díkec za super bigbeat !!! A zítra (dneska) jim v té Plzni pořádně nakopejte p...le :)
ČUS BUS
Honza

VashCZ

Teď na Rock of Sadská si fakt nedokážu představit kdo ten big beat metal zde může poslouchat :D.
Ale dobře nazvučeno a zpěvák ukázal že umí. Snad jen příště můžete využít celých 50 minut + přídavek, když tu další kapela ani není :-).
Dobrá práce. Ať se daří.

Míča:p

Včera mě váš koncert opravdu dostal, přijela jsem sice jako většina sálu na Dymytry, ale to co jsem slyšela od vás bylo naprosto úžasný.V dnešní době je mnoho kapel, který si na to, že umějí hrát jen hrajou. Ale vy máte v sobě cosi, co mě naprosto připoutalo od začátku koncertu až dokonce a musím se poklonit panu zpěvákovi a jeho naprosto čistému hlasu (čistější tóny jak u Sofie jsem nikdy neslyšela). Určitě se zastavím na další koncert a velice ráda si vás zase přijedu poslechnout ;) . Jen tak dál!

Honza Schmid

Ahoj Davide,
tak koukám, že je tu ta moje "Svět na kolenou" (Hory). Poslouchám a poslouchám a říkám si, že je to trošku jiný mix, jiné vokály atd. než to co znám. Mimochodem, máte pěkně nabitý podzimní program :) a to je dobře. Jo a Davide, drž se !!!
Honza

Dan Gold

Čus chlapi, organizuju koncert v Modrý Vopici v sobotu 23.8. Nechtěli byste si zahrát?
D.G. a Bust Dust