Booters - O kapele | Bandzone.cz

Booters rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Myšlenky krátký
    Nezařazeno
  • Stoupám na emocích
    Nezařazeno
  • Valkýra
    Nezařazeno
  • Bez Tebe
    Nezařazeno
  • Slzy v závějích (CD Srdci blíž 2013)
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara, Piano, klavír, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Martin Šára              voc., ag.

David Strnad            g., 

Tibi                            bg., voc.

....                               dr.   

Bio a historie

BOOTERS

BOOTERS je česká kapela, založená v roce 2011. Styl je kombinací crossoveru, grunge, hard rocku  a popu s českými texty. Staví na výrazném zpěvu, na dravosti kytary a úderné rytmice. Kapela hraje v klasické rockové sestavě: zpěv, kytara, basa a bicí.

BOOTERS mají za sebou koncerty po klubech i festivalech v celé ČR. Zahráli si mimo jiné po boku kapel jako jsou Uriah Heep, Dymytry, Arakain, Škwor, Vilém Čok, Krucipüsk, Abraxas, Miloš Dodo Doležal, Michal Pavlíček a další.

V roce 2013 natočili svoje první CD album s názvem „SOFIE“.

BOOTERS přispěli na 150.000ks charitativní album „Srdci blíž“, na kterém se podíleli mj. také Petra Janů, Lešek Semelka, Petr Kolář, Václav Noid Bárta, Jana Kratochvílová

V roce 2015 odehráli BOOTERS jako předkapela Dymytry turné Psy-Core a zahráli na festivalech jako jsou Masters Of Rock, Rock of Sadská a dalších. V roce 2016 odehráli BOOTERS společně s kapelou MODESTY PRIDE klubové turné Ritual Tour a vystoupili na festivalech (Masters Of Rock, Basinfirefest a dalších).

BOOTERS začali hrát v sestavě: Martin Šára (zpěv), David Strnad a Jiří Stárek (kytary), Martin Donát (basa), Vašek Machurka (bicí). S kapelou spolupracovala jako host zpěvačka Tereza Hálová. Na začátku roku 2017 dochází v BOOTERS ke změně v sestavě. BOOTERS pokračují ve čtyřech se zpěvákem Martinem Šárou, kytaristou Davidem Strnadem a s novým basistou Romanem Freislebenem. Krátce působí v kapele bubeník Jon Miller. Po něm nastupuje jako host bubeník Petr Švihlík z Modesty&Pride. Jako stálý bubeník v listopadu 2017 nastupuje Václav Oškrdal.

BOOTERS vydali v září 2017 své druhé studiové CD "Na jeden den, na jednu noc"  a na podzim  hrají  jako host na turné Prach a vzduch kapely TRAKTOR.

V roce 2018 budou BOOTERS vystupovat jako host na turné  DOGA 30.let.

Rock on !!!