Blue Rocket - Novinky | Bandzone.cz

Blue Rocket rock'n'roll / Teplice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Zley (CD Vařím si čaj 2016)
  Nezařazeno
 • Vařím si čaj (CD Vařím si čaj 2016)
  Nezařazeno
 • Nevěsta (CD Vařím si čaj 2016)
  Nezařazeno
 • Měl jsi rád (CD Vařím si čaj 2016)
  Nezařazeno
 • CD Modrá Raketa ochutnávka
  Nezařazeno
 • Svítání - CD Starej kmen (2009)
  Nezařazeno
 • No tak mě mačkej - CD Starej kmen (2009)
  Nezařazeno
 • Cizinec - CD Starej kmen (2009)
  Nezařazeno
 • Bílá vrána (ukázka, live Mlejn 2008)
  Nezařazeno
 • Prázdej dům (live Mlejn 2008)
  Nezařazeno
 • Jistota - demo 2007
  Nezařazeno
 • Chyby real ton
  Nezařazeno
1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27 28

Vyhráli jsme Rockparádu s klipem Skříň 2021, vaše hlasy nám dopřály Zlatej Padák!

(Upraveno: )

Tak jsme na bedně!! I popátý jste náš klip k písničce Skříň 2021 udrželi na špici Rockparády projektu Fajn Rock Music. S pátým kolem se loučíme po dosažení skvělého, vlastně toho nejlepšího – tedy 1.místa!! Je to jen díky Vám, kteří jste nás podpořili v hlasování, opakovaně jste naše snažení podporovali a my jsme vám za to neskutečně vděční. Vy jste to udělali pro nás a my za váma chceme jezdit s ještě větší chutí!

V prosinci si hitparádu dáme ještě jednou...a už nemusíte hlasovat, šestý kolo jedeme jako "čestný" a míříme k Fajn Rockovýmu Zlatýmu padáku, kterej nás vykopne na TV Óčko!!

Ještě ten klip neviděli? No tak šup šup...  je to o klik vedle v záložce VIDEA

A třeba si chcete novou verzi písničky, původně vydané v roce 2012 na CD Modrá Raketa poslechnout? No o novou Skříň 2021 si můžete zavolat každý všední den mezi 12.00 a 13.00 do Českého rozhlasu Sever, kde se hraje na přání. Musíte ale zmínit celý název, s tím letopočtem, jinak vám zahrají původní Skříň, tu komorní verzi... Tak ať se vám hezky poslouchá a my se na vás budem těšit 9.12. v Teplicích.

Pokračujeme v Rockapádě, nový klip Skříň 2021 zabodoval!!

(Upraveno: )

Není to ještě ani dva měsíce, co jsme pokřtili v Teplicích náš novej klip k písničce Skříň 2021. Což, jak jistě víte, je naše stará dobrá Skříň z Modrý Rakety, ale nahraná znova a v plný rocketrollový palbě a dokonce s houslema a violama. Cyril Podolský nám k tý staronový muzice porežíroval vymazlenej klip Martinem Dejdarem a Míšou Rykrovou. 

A teď teda naše nový miminko přežilo první kolo v Rockparádě a pokračuje!!

TV ROCKPARÁDA KVĚTEN 2022. (facebook soutěže z 15.5.2022)
KDO POSTOUPIL DÍKY VAŠIM HLASŮM DO DALŠÍHO DÍLU A KDO VYHRÁL DIVÁCKOU SOUTĚŽ ?
1. TLUSTÁ BERTA - Nil - TLUSTÁ BERTA
2. KOMUNÁL - Pod maskou klauna - Komunál
3. BLUE ROCKET - Skříň - Blue Rocket

Hlasování v dalším kole bude spuštěno opět na http://www.fajnrockmusic.cz/rockparada

Díky všem za hlasy a v druhým kole zkusíme přitopit!!

Superhrdinská Modrá Párty na Hvjezdě dopadla skvěle

(Upraveno: )

Tak večírek na Hvjezdě se vydařil, co říkáte? Kdo chyběl, protože z nějakého důvodu nemohl nebo se třeba vypravil večer do KNAKu na Hair Company, tak vám se dáváme pár fotek, abyste se příště mohli rozhodnout správně. Obrázky si půjčujeme z našeho fejsbůku, hlavně od mistra práce s fotografickou čočkou Mirdase Stehlíka.

********************************************************************************************************************

V plném klubu KNAK jsme do světa vypustili nový klip písničce Skříň

Sobotní křest (9.4.2022) klipu SKŘÍŇ 2021 se fakt povedl a my si půjčujeme text z naší spřízněné stránky na facebooku Fanouškové Blue Rocket

Plný Knak, celé to odstartoval Tonda Moravec, přes telemost se s námi spojila Míša Rykrová a Martin Dejdar. Režisér klipu Cyril Podolský byl přítomen. Po odvysílání klipu se ozvaly bouřlivé ovace a pak kapela začala hrát jednu pecku za druhou. Když se ozvaly první tóny Route 66, tak se přítomní vlasatí motorkáři dostali do varu a předváděli neuvěřitelné taneční kreace. Všechno to vyvrcholilo v momentě, kdy z Márová hrdla zaznělo Dítě. To už byli ve varu všichni. Zkrátka velký úspěch klipu a ještě větší kapely. A ještě jedna perlička. Kapela dostala ke křestu malý darek. V červnu vynese raketoplán Artemis na oběžnou dráhu Země čip, na kterém je krom jiných jmen nahráno i pár taktů Modré rakety a jméno kapely.

Takže ta NAŠE bude lítat ve vesmíru!!

 Od Olga Jarošová, Fanouškové Blue Rocket

No a kdo jste nemohl, podívejte se klip sami, podívejte se i na fotky, které v průběhu večera nacvakali mimo jiné Mirdas Stehlík nebo Radim Doležal a který jsme si taky sem půjčili z facebooku.

P.S. stránka se potýká s vkládáním linku do sekce VIDEA...takže, jestli se chcete na písničku Skříň 2021 podívat..A TO VY URČITĚ CHCETE...tak taky je prozatím link   https://www.youtube.com/watch?v=Msis2gjFi98

1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27 28