Blue Rocket - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Blue Rocket rock'n'roll / Teplice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Zley (CD Vařím si čaj 2016)
  Nezařazeno
 • Vařím si čaj (CD Vařím si čaj 2016)
  Nezařazeno
 • Nevěsta (CD Vařím si čaj 2016)
  Nezařazeno
 • Měl jsi rád (CD Vařím si čaj 2016)
  Nezařazeno
 • CD Modrá Raketa ochutnávka
  Nezařazeno
 • Svítání - CD Starej kmen (2009)
  Nezařazeno
 • No tak mě mačkej - CD Starej kmen (2009)
  Nezařazeno
 • Cizinec - CD Starej kmen (2009)
  Nezařazeno
 • Bílá vrána (ukázka, live Mlejn 2008)
  Nezařazeno
 • Prázdej dům (live Mlejn 2008)
  Nezařazeno
 • Jistota - demo 2007
  Nezařazeno
 • Chyby real ton
  Nezařazeno
1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27

Mejdlopárty byla skvělá, teď se hlasuje ve Vánoční Rockparádě. A skládáme Skříň !!

(Upraveno: )

Je tu další hlasování v TV Rockparádě – Vánoční Rockparáda!! Písnička Je mi líp se na Fajn Rocku drží už několik tejdnů a díky vaší podpoře navíc v horní polovině žebříčku. Což je parádní a my jsme vám všem za tuhle odezvu moc vděční.

Hlasovat můžete tradičně na www.rockparada.cz a to od 1. do 13.12.2021.

A klidně se koukněte na klip!! Jen kousek odrolujte stránku dolů.

**

No a když už jsme u klipů. Stříhá se náš zatím poslední, na jednu z nejoblíbenějších pecek našeho playlistu, písničku Skříň. Když jsme v loni nahrávali EP v ostravském studiu Citron, vrátili jsme se i k ní. Už dlouho, od jejího vydání na CD Modrá Raketa jsme ji totiž chtěli jsme udělat v plným rockeťáckým soundu. A vyšlo to parádně! I proto že nám pomohli smyčcaři z Pražské HAMU a taky klávesák Filip Šašek, do současnosti občasnej spoluhráč a ex-člen z minulýho století, kterej si to zajel nahrát na otočku z Teplic do Ostravy a zpět!!

Klip jsme v říjnu roztočili pod vedením Cyrila Podolského na břeclavsku v Cyklosféře na Pohansku. A moc děkujeme všem, kteří se na natáčení podíleli. Cyrilovi a jeho úžasnýmu týmu v první řadě. Pak taky v první řadě hercům. Martinu Dejdarovi za skvělý atletický výkon před i za kamerou a také Míše Rykrové. Je prostě krásná!! A v dalších prvních řadách blahořečíme Cyklosféru za báječné zázemí a skvělou kuchyni, Táničce, Peťovi, Olze, starýmu Černochovi atd atd… A v galerii najdete z natáčení pár fotek.

....a poděkování!!

Mejdan v teplickém Truckstopu se vyvedl, byla to paráda zahrát si pro plnej sál. Budeme se snažit plánovat další akce, ale víte jak to je…prostě dáme vědět, kde se uvidíme příště. Jestli si chcete koncert připomenout, tak na našem fejsbůčku máme ze soboty docela pěkný video se záznamem songu Vařím si čaj. A taky tam narazíte na fotky třeba Kataríny Fox nebo Sáry Nodžákové

27.11. přijďte na Mejdlokoncert v Truckstopu

Miláčkové, superhrdinskej koncert v sobotu 27.11. na teplické HVJEZDĚ neodehrajeme. Jelikož nás ale svrbí prsty, po rychlé poradě jsme se dohodli na náhradě. V sobotu se v Teplicích hrát bude.

Sejdeme se v Truckstopu a chceme to nastartovat v 19.00. Hrát budeme do povinný zavíračky ve 22.00.

Superhrdinský kostýmy si nechte, hned jak to půjde Superhrdinskou párty dáme dohromady, počítáme s tím, že to bude někdy na jaře.

Sejdeme se na Superhrdinské Modré Párty na HVJEZDĚ!

(Upraveno: )

S některými tepličáky už jsme se pár měsíců neviděli, ovšem to se může rychle změnit. Stačí, když dorazíte na naší Superhrdinskou Modrou Párty na teplickou Hvjezdu. Koná se v sobotu 27.listopadu. Vítané jsou masky z MCU i DC Comics, pokud znáte nějaké další, klidně jděte i do nich. Rozhodně se nebudeme zlobit, když mezi Spidermanem, Wolwerinem nebo Supermanem bude pobíhat i Captain Marvel, Wonder Woman nebo třeba Rampa Mek Kvák!!

Za nás se můžete těšit na Spermana, Badmana, Procesora X, úžasnou Gamóóre, Hůlka, Captain Aritmetika, der Spider Man, Iron Maiden Man, Thóra a na další super hrdiny. Nejlepší převlek vyhrává galaktickou výhru!

Rozhodně by vám nemělo ujít pozvánkový video na našem FCB profilu

1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27