Blackout Incident - Novinky | Bandzone.cz

Blackout Incident rock-crossover / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Yes We Can (Promo CD 2012)
  Nezařazeno
 • Kill Me! (Promo CD 2012)
  Nezařazeno
 • Incomplete (Promo CD 2012)
  Nezařazeno
 • Temptation (Promo CD 2012)
  Nezařazeno

Nové nahrávky ze studia a POSLEDNÍ KONCERT PŘED DELŠÍ PAUZOU!!!

(Upraveno: )

Zdarec,

máme pro Vás čtyri nové nahrávky, které jsme, jak už je naším dobrým zvykem, natočili ve Studiu Hostivař pod vedením Zdeňka Šikýře. První dva songy už jsou staršího data ale v novém hávu, další dva jsou novinky, které vznikly během působení nového složení naší kapely. Poslouchejte, pište nám případné dojmy a snad na viděnou na koncertě, o jehož konání Vám dáme již brzy info!

Pokud si chcete užít naše nahrávky naživo, či třeba jen hodit s námi řeč a poslechnout si i další výborny kapely, tak máte boužel na delší dobu poslední možnost! Frontman kapely Blackout Incident Tomáš Vilímec odjíždí na studijní pobyt do Japonska a 20. 9. tak proběhne v prážském klubu Chapeau Rogue rozlučková Tokyo Farewell Party! Stáhněte si tady naše nové nahrávky do přehrávače, prokažte se jimi při vstupu do klubu a máte vstupný o 20% gratis! Jako náš host vystoupí výtečná pražská cross-over formace Infuzze !

Těšíme se na Vás a stay tuned....

stránky akce na FB https://www.facebook.com/events/415697305162356/

25. 6. v Kainu s kapelami Flattus a I Love You Honey Bunny !!!

(Upraveno: )

Po prvním incidentu v novém složení kapely je tu další rockový dýchánek v pražském Kainu! Přijďte s námi zapít zkouškové, nově nabyté akademické tituly či prostě jen blížící se příchod prázdnin! Těšit se můžete nejen na naše zbrusu nové členy, ale také na novinky v našem playlistu, které po prázdninách proženeme nahrávacím studiem. Podpořit nás přijdou naši velmi oblíbení Flattus a také mladí vlčáci z kapely I Love You Honey Bunny! Tak tedy sraz 25.6. v půl osmé. Vstup osm pětek.

http://bandzone.cz/flattus

http://bandzone.cz/iloveyouhoneybunny

Youtube Video hfwhtY_17_cYoutube Video hfwhtY_17_c

Youtube Video 2o9TCTnr0SQYoutube Video 2o9TCTnr0SQ

Youtube Video EkVhJgWnYzoYoutube Video EkVhJgWnYzo