Benga Show - Úvod | Bandzone.cz

Benga Show ethno-dance music / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Bengashow- live z Divadla Archa
  Nezařazeno
 • Bamboleo- live z Divadla Archa
  Nezařazeno
 • Czardas medley- live z Divadla Archa
  Nezařazeno
 • Hop Hop Hop
  Nezařazeno
 • Volim te ludo znaj- live z Divadla Archa
  Nezařazeno
 • Un Amor- live z Divadla Archa
  Nezařazeno
 • Nane cocha- live z Divadla Archa
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Reportáž z Noci s Karlem v Písku

Ač obvykle v Pí Local Clubu začínají akce kolem deváté hodiny večerní, tato byla avizována již na brzkých 19.00, kdy opravdu začala produkce pro pěkně zaplněný klub. Proto i majitel s předstihem upravil vystěhováním stolů prostor sálu před pódiem na kapacitnější plochu.

Jako první zahrála „vesnická kapela“ 2 Generations z nedalekého, bělostnou nadílkou posledních dnů zapadlého Třebkova (termín venkovská je třeba brát s rezervou, starší z rodinného dua žil v hlavním městě přes půl století, nicméně pár roků již natrvalo žijí v malebné vsi nad Pískem). Produkci 2 Generations provázela obvyklá synchronní projekce.

Následujícímu bloku okleštěných Závodních ovcí (tentokrát namísto až sextetu v trojici & host) z Písku předcházela zdravice kandidáta, pochopitelně vzhledem k narvanému programu pana Schwarzenberga znějící pouze z video záznamu, promítaného na plátno nad pódiem. Pochopitelně obě kapely dávaly najevo své sympatie kandidátovi, pro jehož podporu se koncert konal.

Závěrečný set patřil pražskému romskému seskupení Benga Show, soustředěného kolem Vojty Lavičky, který i upřímně vyjádřil své dojmy z osobnosti Karla Schwarzenberga, s kterým se několikrát setkal, a který podle jeho slov jako jeden z málo pro romskou menšinu něco opravdu již udělal, aniž, jak je ostatně známo, by se tím kde chlubil a získával si tak ne až tak lacinou popularitu. A ze své skromnosti tak nečiní ani nyní, v době předvolebního klání, plného ne vždy nezákeřných zbraní.

Pochopitelně exceloval kytarista Martin Sivák, bez ohledu na to, zda kapela hrála čistě romskou hudbu, nebo dvakrát sáhla do repertoáru Stinga. Na žhavou muziku si zatančili nejen mladí a na tvářích všech návštěvníků byla patrná radost z příjemného večera, stejně jako v rozhovorech dominoval nebývalý zájem o dění v naší, snad nadále krásné vlasti.

Petr Hejna

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

sidorzabák

no jste frajeři máte na to jak jde vidět tak je to tak jak jsem si mislel

panikvetakova

Zdravím,

dovolujeme si Vám nabídnout možnost vystoupení v klubu CHICAGO 1930, Praha 5 - Smíchov, U Paliárky 7.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tento email panikvetakova@seznam.cz

Klub si lze rezervovat i na soukromé akce - narozeniny atp.

Díky a těšíme se na spolupráci

CHICAGO 1930
http://www.hzk.cz

Zobrazit všechny názory