hehe..jojo Ústí :-)).......pěkný to tam bylo :-)) zdar
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hehe..jojo Ústí :-)).......pěkný to tam bylo :-)) zdar
songy jako masaker, to Vás budem zas moset negdy dotáhnůt do Slawexu :-)
Hmmmm libé tóny pro mé uši dobrý songy HC and Punk FOREVER
WORK IT OUT JE ŠUPA JEKO BLÁZEN SUPER,SUPER,SUPER
Dost dobré HC.
Hoja Barri. New songy- nelze kritizovat :-). Más allá levantar BARRICADAS.
Zdravim domovinu,
vidm a hlavne slysim, ze u nas se maka a to tvrde!!!Vcera jsme byli trochu zaskotacit (50 CALIBER lbu, YOUR DEMISE......check dem out, also check out BUN DEM OUT lbu, TRC, LBU scene LONDON) a tak probuzeni do dnesniho dne nebylo tim nejruzovejsim. Ale vase novy dve veci mi udelali opravdu radost!!!WELL DONE GUYS!!!Keep smashing hard!
Kdy muzeme ocekavat tu vysnenou navstevu????ozvete se na petr.dvorsky@gmail.com
ZDRAVI BERTAS
Cau barykady!! Novy songy sou dost husty, ma to koule. Tesime se na spolecny hrani a na Moravu!!!
Nové songy - - - SUPER !!!!
do řitě chlapi dobre jak cyp...nejradsi bycg na vas sel zamoshovat..kura..vubec bych se nezlobil kdyvyste hrali nekde pobliz Opavy nebo Ostravy...