Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bad Victim death-soul / Velké Meziříčí

„-Nové video“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • POD HROZBOU DEŠTĚ - EPICENTRUM 2014, nové album !!, Digipack 5 561 × Stáhnout MP3 zdarma
  • CÍTÍM TVOU KREV - EPICENTRUM 2014, nové album, DIGIPACK, vycház 4 090 × Stáhnout MP3 zdarma
  • SALT LAKE CITY 1975 - CD Střepina 2007 5 057 ×
  • TEN CO SE NEBOJÍ SMRTI - CD Střepina 2007 3 934 × Stáhnout MP3 zdarma
  • TAK PLIVNI NA SVŮJ STÍN - CD Střepina 2007 3 754 ×
  • 16 - CD Střepina 2007 2 552 ×
  • STŘEPINA - CD Střepina 2007 2 099 ×
  • KAPITOLA6-svazek odhalení(pracovní verze) 3 198 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

ROK 2000 - BIG BANG!!!

říjen

Kytarista Ploťa zakládá ve Velkém Meziříčí "mask-coreovou" formaci BAD VICTIM. Line up je následující: Ploťa (g), Sick (b), Bob (voc), Munky (d), Ceen (k), Milan (b.voc, percussion). Dochází k tvorbě první songů a kapela začíná zatím sporadicky koncertovat. ROK 2001

červenec

Po úvodním tápání odchází ze skupiny "klávesák" Ceen, asi pro přílišnou "virtuozitu". Kapela pokračuje dál bez klapek.

ROK 2002

První koncert BV v KD Uhřínov (s Disfigured Corpse).

Koncert ve velkomeziříčském klubu Rock Depo s doposud platným návštěvnickým rekordem 230 platících.

ROK 2003

květen

Bylo vydáno Promo (number 254) se šíleným garážovým zvukem. V červenci 2003 jsou B.V. posíleni o druhého sekerníka Edu (Močový Měchýř, Fecal Christ).

Koncerty např. v Harrachově nebo s kapelou Straight na jejich křtu cd v Jihlavě.

Nahrávání proma s názvem „254“ podle čísla garáže, kde se zkoušelo.

Účast na Road Festu v Rudě a Radostín Festu (např. s Fourth Face).

ROK 2004

Účast na Under the Crypt Festu v Měříně.

Vydání živého záznamu BV „Ozzfest Merinland“ (bootleg z Měřína 2003).

Účast na Motosrazu Vysočina (s Boron atd.).

září

Následuje živák (Live in Merinland 03). Kapela poměrně pravidelně koncertuje po klubech (+ X-core, Disfigured Corpse, Hazydecay, Bethrayer, Shatter atd.)

ROK 2005

leden

Bad Victim odcházejí do studia Šopa, aby spáchali první reprezentativní nosič o 7mi válech (Blindness 254/506). Hned po nahrání basových partů odchází za ne úplně vyjasněné situace Sick (časové důvody) a několik týdnů po něm i bubeník Munky.

Únor

Mini-turné BV s názvem „Demoralization“ (Rouchovany, Polná, Netín, Velké Meziříčí, Třinec). březen

Plynule přichází nová krev, basák Rot (ex D.A.D.) a bubeník Dave (ex Zpětná Vazba). Ihned po nahrání desky jsou vyhozeny veškeré perkusní nástroje (sud, bečka ........) Zůstává pouze plynová bomba, která hází "alikvotní" tóny a je součástí charakteristického zvuku.

červen

Kapela odehrává vystoupení na festivalu Rock for People v Českém Brodě.

BV ve VelMezu s Hazydecay a Pork Soda.

BV na „Edcharova Sklizeň“ s Lycanthropy atd.

BV na HC Festu v Netíně s Bethrayer, Hazydecay, Growing Fear atd.

ROK 2006

Leden

Bad Victim pravidelně koncertují a odehrávají menší šňůru s kapelou Dark Gamballe (Pelhřimov, Ostrava, Vyškov, Hranice).

březen

Z kapely je odejit basák Rot a na jeho post přichází Laca (ex Klaun).

Duben

Z kapely odchází jeden ze zakládajích členů , zpěvák Bob. O zpěvové party se začínají dělit Milan a Laca.

BV na Motosrazu Znojmo s Post It atd.

ROK 2007

květen

BV pravidelně koncertují a v nové sestavě se pomalu pouští do tvorby nových songů.

červen

Kapela se zúčastňuje a vyhrává soutěž Rock Kalich Litoměřice, pořádanou klubem DYNAMO. Což jí přináší možnost hraní na akcích jako festival Severní vítr a Braní De la Maria.

Září

B.V. odehrávají koncert u příležitosti Litoměřického Vinobraní, Braní de la Maria před natřískaným podhradím.

ROK 2008

Leden-Prosinec

… se stalo úplný hovno, protože si nikdo na nic nepamatuje J. Prostě pořád se hrálo-kalilo-hrálo, soulo..o a hrálo a ……… kalilo a …….. a hádalo a ……..

ROK 2009

leden

Kapela začíná sérii koncertů HARD WAY TOUR spolu s kapelami COLD COWSHED a BALAMUTA.

květen

Odchází bubeník Dave.

červen

Po velmi krátkém hledání (naštěstí vítáme do našich řad nového bubeníka Martina - Tympána.

červenec

Kapela po velmi krátkém zkoušení odehrává první koncert v nové sestavě na prvním ročníku už dnes kultovního festivalu Fajtfest.

srpen

BV se zavírají do zkušebny, kde pilují starý materiál a plynule začíná tvorba nových songů.

ROK 2010

Hrajeme-hádáme se-zkouší se-hraje se ………. Je to super!!!

ROK 2011

únor

BAD VICTIM postupují do dalšího kola soutěže www.metalgate.cz a následně až do semifinále a potom se ukáže kdo je nejlepší a koho si tak pořadatel představuje pro spoluprácí … tzn. Serem na to a jede se dál. PS: Kopretina se vožrala tak až málem dala do držky pořadatelům, potom vypadla z auta, poblila celou benzínovou pumpu, shodila regál u kasy a nakonec díky bohu usla! Ploťa hlásí v pohodě.

Celý zbytek roku se koncertuje a cvičí ….. forma graduje!!!!

Listopad

Stěhujeme se do nové zkušebny ve Wantschice City a nastává problém s termíny zkoušek ….. především u Ploťe.

ROK 2012

červenec

Hrajeme všude a se všema + vymýšlíme nový songy a uvažujeme o nahrávání nového CD ….. Máme 5 songů a domlouvají se další detaily ……. Zkoušení vázne Ploťa nemá čas a začíná diskuze co teda v budoucnu!

Listopad

Ploťa si dává pauzu a BV zkouší jen ve čtyřech (EEDa, Miland, Laca,Tympán), postupem času začíná být zřejmé ,že Ploťa na nás sere a tak se rozhodujeme jestli BV bude pokračovat.

ROK 2013

Leden

Ploťa už není v BV a EEda začíná udivovat svými nápady z šuplíku, dáváme dohromady zbytek songů na novou fošnu. Usilovně se zkouší a upravují se songy pro jednu kytaru – v dohledu jsou první koncerty.

Březen

BV odehrávají první koncert 9.3.2013 ve Vel. Meziříčí na Skicross hardcore party a rozcupují všechno co bylo na dosah!!! ……. Sound je kurevsky špinavej … sere se na detaily a mašina hrne všechno a všechny !!!!! Je rozhodnuto : Jebem na minulost – vítej krutá budoucnosti !!!!! ….. takhle by to určitě napsal Miland! J.

duben

BV dělají před produkci ve vlastním Home studiu a připraveno je 9 fláků ,1 epilogue a 3 bonusy !!! ladíme termíny nahrávání …. Volba padla na Shaark studio v Bzenci!

Červen - Říjen

BV začínají nahrávat a v přestávkách koncertujeme všude možně i nemožně, v každém případě materiál je natočen a usilovně se dělají první mixy.

Prosinec

CD – je hotovo a smícháno. Výsledný sound je přesně takový jaký leze ven na koncertech a to byl cíl!!!

ROK 2014

Únor

15.2.2014 proběhl křest CD-Epicentrum v klubu Rock Depo ve Vel. Meziříčí. Hned na to proběhli rozhovory do metal tisku jako Spark, Pařát, ….. atd. CD podporujeme i v hudební televizi Rebel rozhovory a přichází řeč na klipy.

Červenec

BV připravuje videoklip na pecku „Pod hrozbou deště“ (Indy) a následně „ Epicentrum“ a „Connecticut“ v produkci brněnského Rolla production.

Srpen – prosinec

Hrajeme kde se dá a kdy se dá … forma graduje !!! Natáčí se první materiál na klip „Pod hrozbou deště“ a „Connecticut“.

ROK 2015

Únor

Klip „ Connecticut“ byl vypuštěn do světa. Po peripetiích s konečným střihem u klipu „Pod hrozbou deště“ klip usíná (Indy nějak nemá čas) a my uvažujeme kde ho finálně dodělat.

Červenec – Prosinec

Kupodivu pořád hrajeme kde se dá a ještě nás to baví vč. Dvěma předskokům s Ektomorf, set na Fajtfestu, ….. atd + Natočil a vydal se třetí klip k titulní „Epicentrum“ – díky Rolla Production.

ROK 2016

Březen – červenec

BV furt hraje a furt je to baví … nechutné !!!!! JJJ

Srpen – Listopad

Laca se přidal k sebrance VOICES OF HERETICS a jeho instrumentální úroveň atakuje ty nejostřejší pekelný plameny!!! … BV nejsou nervózní protože Laca přísahal na lahváč, že BV je priorita!!!!

Prosinec

Po peripetiích s konečným střihem u klipu „Pod hrozbou deště“ klip finálně dodělal Rolla production ……. jen asi po roce a půl!!! – díky Indy!

ROK 2017

Leden - Srpen

BV se nikdy nezastaví – ani při štacích v Plamenech sjíždíme celo tu naši zemičku a pořád nás to baví! BV natáčí spolu s chlapcema z FajtFestu vtipnou relaci na televizi Rebel a promujeme stále placku Epicentrum vč. „nového“ klipu „Pod hrozbou deště“.

BV – dostává super čas na FajtFestu a seká to jako za mlada ….. jen ten zvukař je pěkná p.ča!!

Září – prosinec

BV se daří propagovat svou music na stále lepších a větších festech ale nezapomínáme ani na malé kluby, který nám sedí asi nejvíc. Pomalu začínáme připravovat nový materiál na novou placku – roztáčíme digitální kola našeho studia a „lovíme“ co by se tak mohlo využít

ROK 2018

Leden – srpen

Připravujeme nový materiál na CD + tvoříme před produkční verze songů a současně se pořád hraje všude a všem, včetně plamenné šňůry po zemích českých J, koncert s Debustrol, Symbolic Festu, ETEF , Brněnský Chrlení, …… atd.

V květnu bylo nahráno prvních pět šlágrů na novou placku – použito opět studio Shaark. Nicméně vzhledem k trvale rozrůstajícímu se potomstvu musíme trošku zpomalit aby nás ženy nesežraly!!!

Prosinec

Po mírném zvolnění a pár živých vystoupeních se dohrávají nahrané songy a přemýšlíme jestli bude vydáno EP nebo plnohodnotné CD.

ROK 2019

Leden – Květen

Finišují se již nahrané songy na nové CD a EEda zavelel k dalším čtyřem songům , které bychom chtěli nahrát …… tím je rozhodnuto, že nakonec vydáme CD. V dubnu se namlátily bicí a kytary k novým dvěma peckám a ladí se časy na dotočení všeho ostatního. Při té příležitosti se samozřejmě stále hraje i když ne tak intenzivně ……. Plamenná šňůra se ale samozřejmě jede J

Červen – Listopad

Vzhledem trvalému rozrůstaní našich rodin se BV soustředí na nahrávání materiálů a nekoncertuje – to vyústilo k docela solidní aktivitě ve Studiu Shaark tzn. Nadrtili jsme další dvě věci sakumprásk a vše se zhmotnilo do finálních mixů, které řešíme až do poloviny listopadu, kdy je naše úsilí završeno hotovým CD – „Síra a Chlad“. Teď už to jen vylisovat a pokřtít!

V rámci proma byl představen nový klip „ Cesta do propasti“ a natočili jsme několik vtipných rádio /televizních šou typu „Ein kesel buntes“, na tel. Rebel a rádiu Čas Rock. Nevynecháváme ani periodika, kterými se prodírali EEda s Milandem.

Prosinec

7.12.2020 BV křtí nové CD …… následuje ještě jedna akce s Hypnos a pak začínáme kout pikle na další rok J.

ROK 2020

Leden - …….

BV ve složení EEda, Laca, Miland a Tympán …. Jedou dál ….. . EEda všechny překvapí a představí animovaný lyrik klip „Prázdný trůn“ + jeho anglickou verzi. Klip je vypuštěn do světa a BV spřádá plány na koncertní prezentaci.