Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bad Joker's Cream hard rock-glam / Frýdek

„New Video Perfect Deal out now!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Perfect Deal- Perfect Deal (single 2017 re-recorded Version) (2017) 270 ×
  • All You Are The Best- Behind The Mask (LP) (2016) 371 ×
  • Let´s Crush- Let´s Crush (single 2014) (2014) 1 853 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Jsme mladá sexy hard/glam rocková kapela z Frýdku-Místku, která vznikla v polovině roku 2013 seskupením čtyř totálně zapálených šílenců, kteří jako by bylo jejich osudem drtit spolu tuto hellmachine. Zakládáme si na typicky hard-rockových riffech 70' a 80' let s příměsí moderního rocku a heavy metalu.

BAND

Stacee Roxx - Lead Vocal, Guitar

Tommy Ace - Bass, Backvocals

Paul Ren - Lead Guitar

Dave J. - Drums, Backvocals

Bývalí členové:

Jamie Lee Caster - Guitar

Jester Sparks - Lead Vocal

Dalo Sivev - Drums

Michael Fox - Bass

Stanley Six - Drums

Bio a historie

ZROD BAD JOKER´S CREAM

2007 - vznik heavy metalové kapely Dark Destiny (Stacee Roxx)

2008 - vznik rock/metalové kapely Escape (Tommy Ace, Jester Sparks)

2010 - příchod Stacee Roxxe do Escape

2012 - Jester Sparks přijímá nabídku Staceeho a zaujímá místo za mikrofonem v Dark Destiny. Díky rozporům ohledně hudebního žánru se ovšem kapela po čase rozpadá a Stacee s Jesterem zakládají úplně nový projekt

jaro 2013 - založení kapely Joker. Za bicí usedá Stanley Six a kapela nahrává své první DEMO (skladby Rocket Roll a Letter From Next World) v tříčlenné sestavě. Název Joker změněn na Bad Jokers a později na BAD JOKER´S CREAM.

léto 2013 - Jester upouští od baskytary a věnuje se pouze zpěvu. Post baskytaristy zaujímá Michael Fox (ex- The Cornflakes). Kapela absolvuje svůj první koncert (Sweetsen Fest 013)

podzim 2013 - kapela mění osazení na postu basáka a bubeníka. Přichází Tommy Ace (ex- Animals in Town, Escape) a Dalo Sivev (ex- Core Problemm, ex- B.U.T.T.)

2014 - koncerty, první úspěchy (postup do finále Global Battle of the Bands, vyprodaný Oktober Fest v Ostravě)

- kapela natáčí své debutové EP First Cream

leden 2015 - kapelu opouští Dalo Sivev a místo něj nastupuje Dave J. Vzniká první videoklip k písni Love Symetry a je netradičně tvořen sestřihy z dosavadního kapelního života.

červenec 2015 - vystoupení na Masters of Rock 2015 (Alfedus Music Stage)  a asi nejnašlapanější koncert v dosavadní historii kapely.

podzim 2015 - kapela jede turné v rámci "New Wave of Czech Glam Metal" a poprvé se objevuje i za hranicemi ČR. Odchází Jester Sparks. Po několika tragických pokusech najít za něj náhradu mikrofon bere do ruky Stacee Roxx a kapela pokračuje ve třech.

leden - květen 2016 - nahrávání debutového CD Behind the Mask!

březen 2016 - do kapely přichází Jamie Lee Caster na post kytaristy.

červen 2016 - vychází debutové album BEHIND THE MASK, které je pokřtěné stylovým unplugged koncertem ve Slušném Kanále v Praze! Těsně před vydáním alba kapela vypouští dva singly (Perfect Deal, Behind The Mask)

léto 2016 - velkým milníkem kapely se stává jejich druhé vystoupení na Masters of Rock. Poprvé na hlavní Ronnie James Dio Stage! Dále vrcholí festivalová sezóna a kapela natáčí svůj druhý videoklip ke skladbě I Would Like To Fly, který je nakonec uložen do archívu a není zveřejněn. Místo něj se kapela věnuje tvorbě videiklipů k jiným skladbám, které má v plánu vypustit následující rok. 

2017 - kromě aktivního vystupování na klubové a festivalové scéně kapela vydává dva nové videoklipy ke skladbám All You are the Best (leden) a hlavně k jedné z titulních skladeb prvního alba Behind The Mask, písni Perfect Deal (prosinec)

Završením roku je výroční 100. koncert v klubu STOUN. Jako hosté zde vystoupí zároveň dva bývalí členové Jester Sparks a Dalo Sivev. Kapela zde mimojiné poprvé představuje svůj nový videoklip "Perfect Deal", formou veřejného promítání.

2018 - kapela začíná připravovat materiál k novému, v pořadí druhému albu. V průběhu léta odchází Jamie Lee Caster

Jeho místo je celkem okamžitě zaplněno. Na post kztyristy přichází sympatický a nadějný Paul Ren.

2019 - kapela začíná připravovat materiál na nové album "Pink World" a chystá se k vydání dvou zbrusu nových singlů a minimálně jednoho videoklipu.

BJC ROCKS!!!