Kua chlapi to vám to moc dlouho nevydrželoo:-D
pošta
V kapele BARBAR PUNK se událo mnoho změn, také zhání nové muzikanty více na:
BZ- http://bandzone.cz/barbarpunk
Stránky- http://barbarpunk.ic.cz/
FB- http://www.facebook.com/pages/BARBAR…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
V kapele BARBAR PUNK se událo mnoho změn, také zhání nové muzikanty více na:
BZ- http://bandzone.cz/barbarpunk
Stránky- http://barbarpunk.ic.cz/
FB- http://www.facebook.com/pages/BARBAR…
Kua chlapi to vám to moc dlouho nevydrželoo:-D
Zdar chlapiiiku...neni konec....jen zacatek neceho novyho...co ten sádek ??? :D Prubnem to ??? :D
Zdarec chlapici v sobotu to byl celkem vydařenej koncert tak nechapu proc koncite? Je to skoda vzdyt punk is not death!! Rum všem!
Zdarec...pane Toviss:Dmáme nějaký nový nahrávky ze zkušebny...tak to očekuj:P
čau máte e-mail ohledne koncertu 23.1.2010
Wajgi-Falešný Obvinění
4 Hajkros:hmm to určitě...spíš budu řídit ,ale nevim esi tě vezmu ptz mam velky problemy tě vždycky nalozit do auta xD
já tě svezu však víš že nerad piju
4 roz2ka:zdarec...texty píše basák a já(Toviss)děkujem a sladký mámení je od souseda z chornic-vyřídím...jinak doufám že do MT nebudu řídit abych se mohl taky trohu zřídit :D
zdar chlapaci, paradni texty, Sladke mameni je originalni...uz se tesime do Moravsky az si s Vama zapejem.Roz2ka zdraví! RUM všem!