Chlapáci tady je moje video ze sobotní párty sorry za nížší kvalitu, bylo to točený na foťák.
http://cz.youtube.com/watch?v=1…
http://cz.youtube.com/watch?v=Gv4_hA…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Chlapáci tady je moje video ze sobotní párty sorry za nížší kvalitu, bylo to točený na foťák.
http://cz.youtube.com/watch?v=1…
http://cz.youtube.com/watch?v=Gv4_hA…
Zdar bejci new klip je super vybrali jste dobře. Ať vám to válí a někdy live. Zdar jak sviňa
zdravím chlapani a Zuzo, klípek MOTOFOKO je povedenej fak pěkný. Už se těším na ten další. Jinak poslušně hlásím že přijdem s AT fórem do futura a dorazíme i do Brna. čus Ondra.MTB
Hóóódně dobrý, Attention best... WE ARE RDY 2 KILL :) Wish you luck.
Zdarek,vyborna kapelo.Celé album attention pt.2 je vyborne.Přeji vam mnoho takle povedenych kousku.Dojedte do Šumperka
A do pitche, ATTENTION ! Hodně povedená skladba, výbornej hlas !
hlásím 6ebřík odhlasován :P kam to jen šlo tak jste vy, jako minulý rok kde jsem vás psal taky kde to šlo :D
čus, co dodat, fakt dobrej nášup!!
Ahoj. Máte super hudbu! Koukám, že se chystáte do Jablonce. Super!