cau chlapi no chtel bych se urcite navas jit mrknou a zaparit ale docela je blby ze tu budete ve ctvrtek a ne v patek
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cau chlapi no chtel bych se urcite navas jit mrknou a zaparit ale docela je blby ze tu budete ve ctvrtek a ne v patek
Takže chlapani, we čtwrtek se wás těšim ;-) Zatim ;-)
pripiste k tomu poznamku - nepoustet na noc :) kurz ma pekny paratky, hihi
zdravim tak klip je opravdu naaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjsssssss:) klobouk dolu jinej by k tomu songu asi ani nesel.....taxe tesim az si na vas zase zaparim na TREM-festu.......zatim peace
Nazdar bando nááááářez!!!!!!
no jasný, nashle ve čtvrtek :P
Borci:-D ať se daří dobrá muzika:-)
čtvrtek pánovééé:DDD
Nevim proč ale ten text v tom videu nějak připomíná six feet under:-D
Jasná věc, ve čtvrtek v Luxoru;-). Zdaaar