Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zuzina 30 let / Česká Lípa

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Zuzina si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Jo moc powedený pátek 22.8.2008

Tak píšu o trošku dýl tenhle "článeček ", ale wíte jak škola, učení, užíwání si wíkndů atd. Dneska jsem si ten čásek našla.

No akcička 22.8.2008 w Doksech w Zahradní piwnici byla moc dobrá i když pršelo a wypadl proud.No když jsme s Moni nasedly na wlak u nás w České Lípě, tak jsme si spíš připadaly mezi těma lidma, že jedeme na Tiesta a ne na pořádnou akcičku, bylo mi zle z těch lidí a kor z toho klučiny co byl úplně blonďatej i obočí měl blonďatý, wypadal jak Radek Kuchař ( ten herec z Perníkový wěže :D ) akorát byl asi o 50kg hubenější a a měl hrozný swítiwě žlutý kalhoty.Dorazily jsme do Doks a na proti nám šla už Klárka, daly jsme wšeci tři cajgo w parčíku, apotom pomalu pokračowaly do Zahradní piwnice, kde jsem si mimochodem dala i malý piwko, protože bylo wážně moc dobré a po roce jsem si fakt dala alkohol:D. No prwní kdo hrá byli Unaffected Evolution a tay se dá jen říct prostě krása uwááá moc šikowní to kluci, ale Koksáku příště si wedle mě neklekej nebo se leknu ještě wíc a trefí mě šlak. No,potom hráli Anime Torment a to jsem čučela jak wyoraná mouse s oteřenou tlamičkou, slyšela jsem je poprwé a jsou fakt moc dobří. Jo abyjsem nezapomněla moje hláška dne byla: "Ty jo Morčák sleduj, ten bubeník si swlíknul tričko"  a Monča jen opowěděla " Zuzi, on ho nemá už asi půl hodiny" Takže nic no :D A potom přišli naše hwězdy wečera SCREAM OF THE LAMBS. Monča popíjela alkohol ( notorka :D) a my s Lemruš Klaruš šly pařit, pařily jsme jak o žiwot i když pršelo. Klárka na mě "wypadám dobře?" A já w klidu odpowěděla" Jo wypadáš jak Hitler za mlada" a pařily jsme dál, jenže když B.O.B. začal zpíwat píseň Tma a při každym W TEMNOTÁCH wypadl proud tak to už byl konec, jak se říká do třetice wšeho dobrého, ale i to newyšlo, tak se B.O.B. na to slušně WYSRAL :D No kecali  jsme tam nějak wšeci i když jsme se naznali,ale bylo to supper. Nejwíc super bylo to, když jsme se prostě s Moni šly proběhnout w dešti po Doksech. Kolem půlnoci jsme byly tak promočené, že jsme se rozhodly, že pojedeme domů. Wolám taxika a říkám: Dobrý wečír, pane ****** mohl by jste pro nás přijet do Doks k Zahradní piwnici? " "Jé to newim kde je" a já " Aha, tak wíte kde je Restaurace u podkowy, je to naproti tý soše a tý roubence" a on: Tak to taky newim kde je" No a Monča se naštwala a řekla mi, ať m řeknu, že jdeme k Lidlu. Jenže my byly ještě wíc promoklé, tak jsem mu řekla, že počkáme u Kina a c zase, že newí kde je kino, oto byl konc. Po hodině jsme se konečně dočkaly a jely domů, jenže on jel třicítkou, takže doma jsme byly až za další hodinu. Ale jinak mini koncík byl moc powedený, užily jsme si ho stranšě moc i když wypadáwal proud. BYLA TO BOMBAAAAAA!!!!!!!!!

No a to je wšechno :D:D:D Jo a Monče se líbil Milošek :D Na to, že mu bylo 15let měl dobrý tělo a hustě opilého otce :D

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Filio "Klokain"

Ahoj,

rád bych tě pozval na profil naší mladé kapely Relaps.Právě jsme vydali desku "Sochy z bílkovin", ze které máme na profilu malou ukázku. Budeme rádi za koment či konstruktivní kritiku. A třeba se ti zalíbíme a budeme se potkávat na koncertech:-))

http://bandzone.cz/relaps

P.S.:Omlouvám se za spamming:)

Zobrazit všechny názory