Artery - Úvod | Bandzone.cz

Artery ethno-hardcore / Amsterdam

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Art Of Bleeding - Electricity
  Nezařazeno
 • Art Of Bleeding - No Family
  Nezařazeno
 • Art Of Bleeding - Me & You
  Nezařazeno
 • Newtopia - Control
  Nezařazeno
 • Newtopia - Anymore
  Nezařazeno
 • Newtopia - Rubber Moon
  Nezařazeno
 • Balkan Underground - Take It From Me
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

ARTERY oslaví své dvacetiny v Praze 11. 12. 2009

Youtube Video k-gVKERa0B0Youtube Video k-gVKERa0B0

Tato legendární partička Bulharů oslaví letos už neuvěřitelných 20 let existence. Jejich hudba je výbušná jako Molotovův koktejl, který je namíchaný z metalu, hard-coru a nu-metalu s příměsí bulharského, řeckého a balkánského folkloru. Díky tomuto nezaměnitelnému stylu bývají často přirovnáváni k System Of A Down. Během 2 dekády trvající existence se na své cestě od Černého moře k Amsterodamským kanálům v 2. polovině 90. let zastavili na několik zim v Čechách, konkrétně v Praze, kde výrazně ovlivnili vývoj tehdy vznikající nu-metalové scény! Když jim začal být český rybník malý, vydali se ještě dál na západ, s úspěchem koncertovali v Německu, Francii i USA aby nakonec zakotvili v Holandsku. Do Prahy se ale vždy rádi vracejí a Vy budete mít po více jak 2 letech opět možnost vidět a hlavně slyšet ARTERY na živo a to 11. 12. 2009 v klubu EXIT Chmelnice. Sekundovat jim budou jejich tradiční souputníci Luca Brasi a nově Bomberos.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

pštrocůr

Ty pičo, to už je tak dávno, že už to není ani pravda! Denně zhulenej v Tazu s Artery, společný konziky. Pohoda zlatý 90 léta!

Bez profilu

KACKA

AHOJ JANKO,CIKÁNE,FÍLO atd už ani nevím,v jaký sestavě ted hrajete.zdraví vás kačka z vyssího brodu,kde jsem pracovala a s váma před 7lety nahrávala u ládi ve studiu demíčko.pídila jsem se po vás hodně dlouho,doufám,že vás TATER MÍSˇA Z krumlova aspon v HOLANDSKU pozdravoval....... jestli budete mit zas cestu k nám na jih...ukažte se a dejte vědět...strašně ráda vás zas uvidim pic a at se daří 774 399209

Zobrazit všechny názory