Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

April The First hard rock / Olomouc

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

2014 - Skupinu založil zpěvák Dawey a kytarista Majkl v srpnu. V září jsme nastoupili s Tomášek Galkem za bicíma do DS Studia a nahráli songy Break Up a Overcome.15. října měl v Rockstar Cafe Baru premiéru náš první klip k songu Break Up.

2015 - Na konci února jsme znovu zavítali do DS Studia, abychom nahráli dva nové songy: Forbidden Fruit a Sometimes a Great Notion. Pro premiéru prvního z nich jsme si vybrali 1. duben 2015, v 15:00. V dubnu jsme odehráli první koncerty a v průběhu roku jich dalších pár přidali. Na konci roku jsme využily možnosti odehrát pár koncertů s hostujícím basákem Dailym. V prosinci jsme začali natáčet naše první songy v češtině.

2016 - V lednu jsme dokončili nové nahrávky. V březnu se účastníme soutěže Radegast Líheň.