Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Apple Pine alternative-rock / Turnov/Jičín

„Už je to tak, kapela je historií.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Scream, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Apple Pine

------------

Těžko nás definovat. Náš odrazovej můstek je Rock, z velký části určitě i Punk Rock, ale nebojíme se zkoušet cokoliv,  od Metalu přes Hardcore, Grunge, Pop (ano, přiznejme si :D),  Jazz, Blues, Funk, Operu, Peruánské lidové písně až po Asijský dechovkový underground známý svými vynikajícími tamburínovými sóly, takže se určitě dočkáte různých zajímavých hudebních nápadů.Mediální partneři a sponzoři:
---------------------------------------------

Perla Group

http://perlagroup.eu/

Bio a historie

The History of Tenacious D

Původní název týhle kapely byl High Pine (snad proto, že někteří členové rádi pod vlivem marihuany šplhali na stromy). Vznikla v létě roku 2005 a její zakládající člen byl zpěvák Marek (Unholy Mark) a několik dalších (desítek) muzikantů, kteří přicházeli a odcházeli. Až v roce 2006 se ke kapele přidal kytarista BJ, který vlastně hrát neuměl (zhruba jako dnes). Poté přišla dlouhá stagnace,  první pokusy o vlastní tvorbu, neustálé hledání  nových členů a nahrazování starých, kteří odcházeli. Kromě pár koncertů na přelomu let 2006/2007 se nic nedělo. Poté se kapela přejmenovala na Apple Pine (pokud jste měli problém najít smysl v původním názvu, tady se o to ani nepokoušejte).  Někdy v průběhu let stagnace se přidal i bubeník Víťa (Smash). Ale co basák? Ten přišel. A to ve velkém stylu, v roce 2009. Byl to Chuck Norris. Tehdá začala kapela opravdu něco dělat, natočilo se první demo a obrážely se různé akce a koncerty. To trvalo až do léta 2010, kdy musel Chuck kapelu bohužel opustit, protože byl povolán na solové turné po sluneční soustavě. Kapela za něj téměř rok sháněla adekvátní náhradu, až nakonec přišel (Mind)Frieg. Řekli jsme si, že Criss Angel je za Chucka Norrise  náhrada dobrá, ne-li lepší a tak opět můžeme s úspěchem útočit na vaše sluchová ústrojí.