Any other name - Názory | Bandzone.cz

Any other name rock-alternative / Praha-Satalice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • PSYCHO (živě z klubu xt3)
    Nezařazeno
  • Jazzová (živě z klubu xt3)
    Nezařazeno
  • I can not help you (živě z xt3)
    Nezařazeno
  • I feel your heart (živě z xt3)
    Nezařazeno
  • jazzová II (žívě z xt3)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Majkl - GOTHIGH

Ahoj kapelo/ muzikante, pokud by jste si chtěli natočit nějaké demo, ozvěte se na gothighband@gmail.com. Máme vlastní studio v Kralupech nad Vltavou a právě teď rozjíždíme prázdninovou akci. Nabízíme začínajícím kapelám, ale i těm zkušenějším možnost nahrát své počiny za co nejnižší cenu.
Jako perličku můžeme nabídnout i natočení alba přes analog. pásek, díky kterému získáte ten správný sound. :-)

phoenix93

Čau,
Nabízím využití malýho profesionálního studia v Praze za skvělý ceny!!!
Pokud si chcete něco nahrát, nechat smíchat nebo zmástrovat za velice přátelskou cenu a příjemných podmínek, ozvěte se! Nejde mi jen o to nahrát, ale přemejšlet nad tim a zkusit nahrát nejlíp jak to de!!! Ozvat se můžete buď na mail: Swaczyna1@seznam.cz, nebo na tel. 724 574 801, nebo si mě přidejte na fb: http://www.facebook.com/Firebird62
Ondřej

kolektor

Ahoj kapelo! Že mě to, Báro, nenapadlo dřív! Zpíváš celkem dobře. Nechcete přijet někdy do Rakovníka? Dáme snad něco dohromady...

blackbook

s váma je to opravdu těžký..
nejdřív zadávám any..výsledek žádný..
zkouším other..výsledek žádný
zkouším name..výsledek žádný..
jakkoli slova propjuji mezi sebou..výsledek žádný..
kdyby mi Filip neřek, že bych mohla třeba zkusit A.O.N.,asi bych tu ťukala jak blázen donekonečna..pff
..a přitom jsem vám jenom chtěla říct, že hrajete úžasně..^^

Bez profilu

Cherokeeba

Tě péro Máš - ho.
Už se mi třesou kolena na ty fotky i na ty videa :-)
Bylo nám ctí zahrát tuten song - pro nejvěrnější fanoušky zahrajeme třeba i hlavou dolů - jak lib(id)o
A zdravíme Smažený ještěrky- vy ten koncert odkládáte abyste fanoušky pěkně nabudili, což? Mysli, že se vám to doří dobře :-)

másha

první komentář je tu!!!
Tak Chére Keebo- rozkaz jsem splnila a byla u toho jak, uschováni v bunkru před tícícičlenným davem fanoušků, jste zahráli jen těm nejvěrnějším...! tak díky dík(speciálně za Don´t give me your grief)
fotky/videa přihraju...