Taky jsem si to včera moc užila. Super koncert!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Taky jsem si to včera moc užila. Super koncert!!!
Zdarec!
Dík moc všem, kteří přišli na koncert do Olomouce a vytvořili nám tam báječnou atmosféru...
Zvláštní dík patří samozřejmě výborným Recycle, bez kterých by také včerejší koncert nebyl takový jaký byl.
Přidávám se, včera to bylo výborné. Zvláště díky za Need for Speed, Passing Phase, Never Come True a vlastně všechny ostatní. CD už se mi podruhé točí v mechanice. Moje fotky si může, kdo chce prohlídnout na http://pajdik.rajce.idnes.cz/Anime… ale není to žádná sláva.
Pajaja (ten blázen v maskáčích co fotil)
Zdravím Animé.
Včerejší kocert V Ol byl skutečně úžasnej, poslouchám vás už delší dobu, ale slyšet vás na živo, byl zážitek! Snad nás co nejdříve zase potěšíte vašim koncertem...
Ciao...včera to bylo supr...těším se na další koncert...
zdar pánové! včera v olomouci to bylo užasný! už dlouho mě koncert (jakýkoli kapely) tak nenadchl. díky za něj i za to, že jsme vám mohli předskakovat! r.
Já nic ... to díky sqwelé (Brno,Štěpánovice) kapele HP
http://bandzone.cz/hivpositiv
A v jedné chvíli celkem populární Brněnské kapele ŽjJ
http://bandzone.cz/zivotjejinde
Zdarec pánové...tak šlapandos!!!:-)Šmirda
Je to škoda ale pro mě je Olomouc trošku z ruky... :o) Napravím jindy:o)
Tak jsem si v klidu poslechl všechny tři vaše desky (díky za ně) a můj favorit je jednoznačně druhá... ta zelená. To je někde mezi QOTSA a Screaming Tears! Super záležitost. Novinka mě také baví, ale je to už taková kytarovka - což vůbec není na škodu... i když máte pořád stejný rukopis a melodiku a ta mě vážně baví!!! M.
Do Olomouce se jentak nedostanu, ale mozna 3.4. chapeau... no urcite bych byl rad kdybychom si nekdy spolecne zahrali!
zatim at to hraje!