Animé - Názory | Bandzone.cz

Animé indie-rock / Brno

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

02. února 2009
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Train
    Dead Trams
  • Dead Trams
    Dead Trams
  • Red Sun
    Dead Trams
  • Nothing Wrong
    Dead Trams
  • Pintrade
    Nezařazeno
  • One last time (CD Animé, X Production 2009)
    Nezařazeno
  • Cages (CD Animé, X Production 2009)
    Nezařazeno
  • The Wake
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Animé

Zdarec!
Dík moc všem, kteří přišli na koncert do Olomouce a vytvořili nám tam báječnou atmosféru...
Zvláštní dík patří samozřejmě výborným Recycle, bez kterých by také včerejší koncert nebyl takový jaký byl.

Pajaja

Přidávám se, včera to bylo výborné. Zvláště díky za Need for Speed, Passing Phase, Never Come True a vlastně všechny ostatní. CD už se mi podruhé točí v mechanice. Moje fotky si může, kdo chce prohlídnout na http://pajdik.rajce.idnes.cz/Anime… ale není to žádná sláva.
Pajaja (ten blázen v maskáčích co fotil)

Luciáš

Zdravím Animé.
Včerejší kocert V Ol byl skutečně úžasnej, poslouchám vás už delší dobu, ale slyšet vás na živo, byl zážitek! Snad nás co nejdříve zase potěšíte vašim koncertem...

Bez profilu

radim_recycle

zdar pánové! včera v olomouci to bylo užasný! už dlouho mě koncert (jakýkoli kapely) tak nenadchl. díky za něj i za to, že jsme vám mohli předskakovat! r.

Negative Face

Tak jsem si v klidu poslechl všechny tři vaše desky (díky za ně) a můj favorit je jednoznačně druhá... ta zelená. To je někde mezi QOTSA a Screaming Tears! Super záležitost. Novinka mě také baví, ale je to už taková kytarovka - což vůbec není na škodu... i když máte pořád stejný rukopis a melodiku a ta mě vážně baví!!! M.

Adam Piaf

Do Olomouce se jentak nedostanu, ale mozna 3.4. chapeau... no urcite bych byl rad kdybychom si nekdy spolecne zahrali!
zatim at to hraje!

1 2 3 4 5 6810131722283646587287101114124131137141144146 147 148 149 150 151 152 153 154 155157159162165168171173 174 175 176 177 178