Angel Of Death - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Angel Of Death progressive-metal / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 01 - All Is In My Head
    Nezařazeno
  • 02 - The River Of Time
    Nezařazeno

Nová verze The River of Time + nadcházejicí novinka

(Upraveno: )

Připravil jsem pro vás novou verzi The River Of Time a zaměnil ji za původní nekvalitní nahrávku. Pár chybek určitě zaslechnete, ale jinak přeji příjemný poslech a těším se na nějaký názor.

Jinak nezahálím a brzy zde naleznete další nové skladby. První bude rychlejší melodická Dragon Rising a druhá tvrdší progresivní Dream.

Založen profil + přidány první dvě skladby

(Upraveno: )

Konečně jsem se k tomu dokopal a založil BZ profil svému sólovému projektu. POstupně sme budu dávat  všechny své nápady a nahrávky, které se neuchytili a nebo se nehodí pro moji kapelu. Hlavně zde budou věci, které jsou hlavně dělány pro  AoD.

All is In My Head

První přidaná skladba a také první věc dělaná přímo pro projekt AoD. Jak název napovídá je to takovým obrazem mojí mysli a mých pocitů. Snažil jsem se aby ze skladby byl cítit ten opravdový feeling, který sem při psaní měl a doufam že se mi to i povedlo.

The River of Time

Skladba, která vznikla už za dob mého působení v kapele Transilvania. Původně byla zamýšlena pro kapelu a měl k ní být i napsán text, ale upadla v zapomnění a teď sem se pustil do její obnovy. Zde jsem dal pouze starou nahrávku, v nejbližší době se objeví aktuální nová verze.