Alishi & Mišmaš - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Alishi & Mišmaš acoustic / Praha

„řízný folk s prvky bluegrassu“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Pravda o Alishi: co jste nevěděli a báli jste se zeptat

Upraveno:

Tak do toho, zeptejte se, teď už můžete! Teď už se mě můžete beztrestně zeptat, jestli jsem trochu nepřibrala. Jo, přibrala! Ale nutno říct, že mám taky trochu nárok, je tu totiž taky někdo další, malý človíček, kterého si chystám v bříšku pro zrod do téhle muzikantské hvězdokupy. Jo, je to taky trochu náročné, a to je důvod, proč by se mohlo zdát, že jsme i s Mišmašem zmizeli z povrchu zemského. Nezmizeli, nebojte, a brzy to doloží více než jen občasné zaznění „Tady jsem to já“ v rádiu.

Dálky jsou teď bohužel pro mne trochu delší než dříve, a tak se v brzkém čase uvidíme pouze velmi sporadicky. Ale jak se měsíc s měsícem sejde, budeme se zase vídat podle dat v našem kalendáři. Prozatím si můžete poznačit do diáře září, kdy za vámi dorazíme do Hořic v Podkrkonoší a útulných Železných hor – do Ronova nad Doubravou!

Kapela vzala tu zprávu o malém výpadku kupodivu s velkým vděkem, protože tak prý alespoň bude mít čas na studium nových hudebních nástrojů, teorií, názvosloví, kterým mne bude chtít i nadále rozčilovat, protože mu nerozumím, i společných nových písní, které se kupodivu pořád někde berou, a tak se můžete zase těšit na proměny repertoáru i celkového znění kapely.

Mrkněte do Fotogalerie, tam je aktuální fotečka ze zkoušky.

Těšíme se na vás,

Alishi & Malý hudebník, co nemá rád jazz & 4 mušketýři


Přejeme vám vášnivý rok 2016!

Rok 2016 má být ve znamení vášnivé opice. Tak ať je váš život také dostatečně vášnivý, ať to není nuda a ať máte z něčeho radost každičký den!

Moc vám děkujeme za krásný rok 2015, protože, co si budeme povídat, bez vás by to nebylo ono.. Procestovali jsme za vámi kus republiky, autem i vlakem, za mírných ztrát (dvojité jízdné, když jedete na koncert z Brna do Kolína o den dříve, či u Chýnova upadený výfuk po absolvování lesní rallye při hledání tajemných míst letních festiválků v okolí Štěchovic), ale o to větších zisků (když si divák v publiku začne s námi zpívat naši písničku, když se na našich koncertech bavíte a nechce se vám domů). Musím říct, že to opravdu stálo za to! Děkujeme!!!

Ušli jsme také dost velký kus cesty po vlastních, myšleno tedy kapelních nohou. Na jaře jsme pro vás natočili první "miniCD" s názvem To víš... a už jsme vám jich předali (ani nevím kolik, ale hodně!) kusů. Před koncem roku obohatil Mišmaš nový člen Evžen Lebduška, který založil v naší kapele rytmickou sekci. Evženovi se budeme věnovat blíže v některém z následujících příspěvků. Nového člena jsme si ovšem mohli dovolit na úkor jednoho odpadlíka, naším ne již stálým, ale dále už spíše hostujícím členem bude totiž houslista David Šefl. Nutno říci, že s Davidem jsme se rozešli z čistě provozních důvodů a že se potkávat určitě budeme i nadále. Takže, Evžo, vítej, a Dafčo, díky za ten kus práce, kterým jsi přispěl tvorbě písniček!

Děkujeme tedy vám i jim a taky sobě a vy si taky poděkujte, protože jste vážně báječní fanoušci a my vás máme rádi a jsme rádi, že vás máme. 

Tak krásný rok 2016!!!


Kolín přivítá v Saloonu Alishi i Epydemyi - ve vánočním!

Upraveno:

Vánoční Kolínský Saloon Alishi & Mišmaš s kapelou Epydemye a vánočním překvapením (zatím nesmím prozrazovat - je to na tajňačku) už 19.12.2015! Kdo to máte jenom trochu blízko, doražte - Kolínský Saloon je vždycky parádní zážitek! Těšíme se!!!

P.S. Lístky ubývají, raději si je kupte v předprodeji.

19. prosinec, začátek 20:00
Mestské divadlo Kolín, Aréna jeviště
Podrobnosti a vstupenky: