Alishi & Mišmaš - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Alishi & Mišmaš acoustic / Praha

„řízný folk s prvky bluegrassu“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Pravda o Alishi: co jste nevěděli a báli jste se zeptat

Upraveno:

Tak do toho, zeptejte se, teď už můžete! Teď už se mě můžete beztrestně zeptat, jestli jsem trochu nepřibrala. Jo, přibrala! Ale nutno říct, že mám taky trochu nárok, je tu totiž taky někdo další, malý človíček, kterého si chystám v bříšku pro zrod do téhle muzikantské hvězdokupy. Jo, je to taky trochu náročné, a to je důvod, proč by se mohlo zdát, že jsme i s Mišmašem zmizeli z povrchu zemského. Nezmizeli, nebojte, a brzy to doloží více než jen občasné zaznění „Tady jsem to já“ v rádiu.

Dálky jsou teď bohužel pro mne trochu delší než dříve, a tak se v brzkém čase uvidíme pouze velmi sporadicky. Ale jak se měsíc s měsícem sejde, budeme se zase vídat podle dat v našem kalendáři. Prozatím si můžete poznačit do diáře září, kdy za vámi dorazíme do Hořic v Podkrkonoší a útulných Železných hor – do Ronova nad Doubravou!

Kapela vzala tu zprávu o malém výpadku kupodivu s velkým vděkem, protože tak prý alespoň bude mít čas na studium nových hudebních nástrojů, teorií, názvosloví, kterým mne bude chtít i nadále rozčilovat, protože mu nerozumím, i společných nových písní, které se kupodivu pořád někde berou, a tak se můžete zase těšit na proměny repertoáru i celkového znění kapely.

Mrkněte do Fotogalerie, tam je aktuální fotečka ze zkoušky.

Těšíme se na vás,

Alishi & Malý hudebník, co nemá rád jazz & 4 mušketýři


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Dušan


Bez profilu

Krásný koncert na sobotním ICF, moc děkujeme Alence i klukům. A snad na viděnou v Hořovicích :-)

AlenaK


Bez profilu

Alenko nádherné písničky :-)

Zobrazit všechny názory »