Endless Melody - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Endless Melody rock-hard rock / Třebíč

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zapraskaná mládež 404 ×
  • Mr. Hyde 251 ×
  • Zátky 216 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela Endless Melody je na scéně od roku 2016, má pět rozvášněných členů (David Chytka, Michal Ondráček, Dan Růžička, Lukáš Krupička, Marie Křížová), kteří společně dávají dohromady autorský repertoár pohybující se na pomezí hard rocku a metalu. Ve své tvorbě se zabývají soudobou společností, problematikou každodenního života, odkazy různých umělců, láskou a sebeláskou, vesměs tedy přírodními halucinogeny. Společně spolu sdílejí taktéž autorskou garáž ve svazích spanilé unescové Třebíče.

Bio a historie

Bdící skupina o pěti členech, bezpočtech hudebních i textových nápadů a nemalou ambicí pozvednout lidem náladu.