Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fat stoner rock-doom / Stropkov

„doom on!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Peaceful Murder 329 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Baskytara, Jódlování, Growl

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Sme stoner/sludge/doom ladená kapela z východého Slovenska.

Bio a historie

Dvaja z členov grindcore kapely Grinding Jesus Brothers: Jozef a Vladislav sa v marci 2016 rozhodli spomaliť a nabrali kurz do hustých stoner-metalových vôd. Na pomoc si zavolali Radixa a začali spolu tvoriť prvé songy. O čosi neskôr zostavu obohatil starý crustový harcovník Matúš z Roxoru a v tomto zložení plávajú pomaly a hlboko až doteraz.

2017 :: v zostave Fat-u sa objavuje talentovaný košický hudobník Prasiak. Kapelu vyťahuje zo srabu, keď to najviac potrebuje a striedavo sa zhosťuje postov basáka a gitaristu. Netrvá dlho a z Prasiaka je ďalší regulérny člen FAT social clubu.