Puls - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Puls pop-rock / Prague

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Neber život vážně
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Zpěv, Doprovodný zpěv, Piano, klavír, Syntezátor / Sampler
Nástrojové obsazení: Zpěv, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Nová 3 členná vokální skupina z Prahy založená v roce 2015 kamarády ze střední školy. Její členové jsou:
Vojtěch Uhlík
Jakub Matoušek
Alexandr Sedláček

Bio a historie

S klukama z kapely jsme se znali již od gymnázia, kam jsme společně chodili. Náš gympl byl hudebně zaměřen, a tak bylo jen otázkou času, kdy dáme dohromady nějakou kapelu. Stalo se tomu 22.12.2013 při příležisti narozenivé oslavy jednoho našeho člena.  V původním složení nás bylo 5. Ze začátku jsme vytvářeli vlastní covery na songy známých kapel např.: Backstreet Boys, Boyzone atd. Nertvalo však dlouho a Vojta přišel s vlastní tvorbou. Představil nám nástřel písně Než skončí den, kterou budete mít možnost si poslechnout a shlédnout i s klipem v únoru 2016, kdy bude officiální uveřejnění. Původně jsme si představovali, že naše texty budou v angličtině, ale po dalším zvážení jsme se rozhodli zpívat česky.  Po necelém půl roce zkoušení jsme oslovili Tomáše Burdu z madeline production a začali točit první dema našich songů. Kapela však stále neměla jméno. Nápadů bylo sice dost, ale většina z nich byla nepoužitelná a tak jsme stále od svého producenta Tomáše slyšeli větu ,,kluci, tak takhle ne!,,. Průlom v názvu kapely přišel z nenadání, jako blesk z čistého nebe. Jednoho dne jsme se rozehřívali v posilovně na běhacím páse. Alex, rozhořčen tím, že kapela stále nemá název, se podíval na ovládací panel běhacího pásu, kde přístroje ukazovaly krom jiného i srdeční rytmus a pronesl: ,,a co třeba Puls?,,.  No a název byl na světě :D

V říjnu roku 2015 jsme dokončili náš první song Neber život vážně. S kameremanem Lukášem Hromkem jsme natočili k písni klip, který jsme v listopadu 2015 vypustili. 

V současné době připravujeme náš druhý sign Než skončí den, který výjde společně s klipem v únoru 2016.