Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Apologia black-metal / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • The Rise of the Empire (instrum. demo) 210 ×
  • Realm of emptiness (instrumentální verze) 255 ×

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Vojtěch Kašpar Luňák

Dobrý den, ahoj.

Uvažuji o založení internetového rádia /metal-rock/.
Zjišťuji, kolik kapel by mělo zájem mít zařazeny do „vysílání“ nějakého internetového rádia 1-2 skladby. Pokud jich bude pár, tak z toho asi rádio těžko vzejde a dál Vás otravovat nebudu, pokud to bude vypadat na slušný playlist, pošlu pak mail a další info.

Pokud byste měli zájem, pošlete mi zatím prázdný mail na rockmetalradio@seznam.cz a do předmětu napište rockmetalradio !!!!!

Podmínky by byli:
- nahrávka v poslouchatelný kvalitě
- nemít své skladby registrované pod OSOu, ani jiným správcem autorských práv
- akceptovat, že zatím nebude možné nabídnout kapelám honorář

Rád bych, aby se muzika českých kapel dostala další cestou k potencionálním posluchačům.

Zatím ať se Vám daří!

Vojta

P.S.: Kdyby jste potřebovali grafické práce, portréty, nebo trika i ručně malovaná - FB MEESHA, nebo mishawick.wix.com/miwi

Apologia

x-rayman: Děkujeme za podporu. Moc nás těší, že první příspěvek, který nezní jak jehovistický teleshopping, je pochvalný. Ve své píli se budeme snažit pokračovat, nyní se čeká na vyjádření potenicálního bubeníka, a pokud by všechno klaplo, tak naše složení může být kytara a čistý vokál, 2xkytara, bicí, klávesy, growly/screamy.

Lubomirhotovy: Ó mocný Luboši, děkujeme za tvé pozvání na turné Ježíše, já osobně tou dobou budu asi na jiném koncertě, ale jsem si jistý, že alespoň jeden člen se dostaví a povypráví o moshpitu, který tato ruská thrash metalová kapela vyburcovala. Tady posíláme tvoji oblíbenou https://www.youtube.com/watch?v… a prosíme, abys Ježíše nenutil všem, kteří vypadají, že mají radši Emperor, Satyricon či Svartidaudi (mezi něž se já osobně řadím)..

S pozdravem,
Ondra z Apologie

Zobrazit všechny názory »