100Legs - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

100Legs rock-pop / Litoměřice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Počátky kapely se datují od září 2009. Postupem času se z původní zakládající dvojice Jahoda & Manse stala plnohodnotná sestava. Nejdůležitějšími momenty v obsazení byl příchod Hynka Vraného alias Mr. Saxe, Petra Urbana na post baskytaristy a bubeníka Martina Dvořáka, který na této pozici vystřídal Láďu Zaňku. Po zhruba pětiletém působení v kapele skončil Mr. Sax, jehož nahradil Martin Sluka (g, key, voc). Současné nástrojové obsazení je g, g (key), bg, dr. Jako perlička jsou perkuse, kterým vládne Ollie Oil. A samozřejmě zpěvy s dominujícím ženským vokálem. Zaměření: coververze, vlastní tvorba.