Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Idio a Idio punk-rock / Ústí nad Labem

„Více info třeba na Fejsbůku! ;)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 791113 14 15 16 17 18

PREMIÉRA klipu VLASTNÍ CESTOU

Upraveno:

Napadá nás milión věcí, co bychom Vám k tomu chtěli říct, ale dneska za nás necháme mluvit hudbu. Děkujeme všem❤️, co nás podporují, inspirují a jdou vlastní cestou i přes prekážky \m/. 

Každým lajkem, komentářem a hlavně sdílením nám pomůžete víc, než si myslíte????.

Youtube Video K5Uge3zgo70Youtube Video K5Uge3zgo70


Nové CD #MELBYS - zdarma on-line

Upraveno:

Cd #MELBYS jsme vydali na jaře 2018 a pokřtili v legendárním klubu Doma v Ústí nad Labem. Ty si ho teď můžeš celé poslechnout ZADARMO a kolikrát chceš !!! Využij k tomu populární SPOTIFY  nebo DEEZER . Máš radši autentický pocit živáku? Tak mrkni na záznam #USTIJEHUSTY, na kterém je celá jarní SHOW !

Youtube Video 6CMAkFMsVSMYoutube Video 6CMAkFMsVSM


Plop... Bylo to N-ÓBL! Aneb křest jako řemen!

Ajoj, kamarádi,

tak jsme to společně dokázali! Vy  a my, my a Vy. My se potili loni ve studiu a Vy zase nedávno, v moment, kdy jste nahlédli do peněženek a zjistili jste, že kvůli příspěvku do Startovač cz na vydání našeho Vám nezbylo ani na los Sportky. Jsme na Vás opravdu pyšné pandy!

Narvali jsme společně Domov u nás doma v Ústíčku, tulili se tělo na tělo a bylo nám veselo. Vešlo se Vás tam bez mála tři kilečka.

Kdo si nestihl pořídit naše bejbátko už v den oné velké slávy jeho křtu, nechť nadzvedne citrón a zmáčkne Ctrl+C a Ctrl+V hýr: idioaidioofficial@gmail.com a o CD si napíše na náš nedočkavý email.

A tady máte jedno potěšeníčko jako díkovačku:

Youtube Video P_GE9d-5c4sYoutube Video P_GE9d-5c4s


1 2 3 4 5 6 791113 14 15 16 17 18