Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Idio a Idio punk-rock / Ústí nad Labem

„Více info třeba na Fejsbůku! ;)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Tereza "tessca" Komanová - zpěv, text

Mára Odložil - baskytara, zpěv, hudba, text

Honza "Johnny B." Bouma - kytara, zpěv, hudba

Petr "Pedro" Škvarček– bicí, hudba

Kapela Idio&Idio vznikla v roce 2013 v Ústí nad Labem. Záměrem bylo zabavit sebe a ještě se u toho bavit. Jenže muzika prosákla i na veřejnost a už bavila i jiné lidi a proto jsme začali hrát živě. V rámci žánrů se kapela chvíli hledala, ale dnes hraje primárně poprock s občasným odskočením do punku. Texty jsou v češtině a hlavní devizou je právě zábava, energie a propojení přidrzlého chrapláku zpěvačky Terky s dvěma vokály kytaristů.

• 2016 - vítěz největší soutěže kapel Skutečná liga

• 2017 - postup z eliminací a uskutečněný gig na nejhezčím festivalu světa Przystanek Woodstock, PL (dnes Pol'and'rock) • 2017 - účast na předních českých festivalech jako RFP, Sázavafest, Basinfire fest, United islands a další

• 2018 - vydání druhého CD #MELBYS díky podpoře komunity přes startovač.cz

• 2019 – vydání singlu Vlastní cestou, Outsider tour s kapelami zakázanÝovoce a Jaksi taksi, jeden z vítězů Šance Muzikus (hlavní stage Sázavafest aj.), hraní po celé ČR behem open air sezóny na městských slavnostech a festivalech (Městské slavnosti Ústí nad Labem, Hranice u Aše, Broumovská pouť, Plutofest a mnohé další)

• 2020 – změna na pozici bubeníka, do kapely přichází Petr Pedro Škvarček, příprava videoklipu a singlu „Jak na pank?“