Leave The Barriers Behind - Úvod | Bandzone.cz

Leave The Barriers Behind metalcore / Kutná Hora

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Behind the barriers DEMO 2013
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Koncerty

Kapela Leave The Barriers Behind momentálně pracuje na nové tvorbě a plánuje na březen a duben koncerty. O koncertech Vás budeme informovat na našem Facebooku nebo zde na bandzonu. LTB○..

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Jirka

Kapelka kterou jsem si pri prvim koncertu kde jswm je slysel hned oblibil :-) za me muzu rict ze hudba bezvadna v podani na podiu i na nahravce umite to kluci pekne rozjet :-) rad jsem za to ze vas znam a tesim se i na dalsi koncerty konejte svoji praci takhle furt tesim se na nove veci :-)

MR.KATT

Ahoj borci. Bohužel jsem nenašel nějaké spojení tak musím tady.
Chtěl bych vysvětlit jak je možné že hrajete v klubu Česká 1 ve stejném termínu jako mi. Termín 28.3 jsem s majitelem domluvil již v listopadu loňského roku a náhle je tam i vaše kapelka a dokonce jste se tam napsali jako hlavní kapela.

Zobrazit všechny názory