Arest - Úvod | Bandzone.cz

Arest heavy / Klatovy

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Cena
  Nezařazeno
 • Byla to rána
  Nezařazeno
 • Doba temna
  Nezařazeno
 • Odcházím
  Nezařazeno
 • Schinderhannes
  Nezařazeno
 • Stín
  Nezařazeno
 • Svědomí
  Nezařazeno
 • Svět se posral
  Nezařazeno
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zdravíme všechny fanoušky kapely Arest,


bohužel musíme oznámit smutnou zprávu. Kapelu opouští zakládající člen a bubeník Jakub Tříska. Již delší dobu panovalo napětí mezi Kubou a ostatními členy, které vyústilo ke shodě všech členů kapely ke změně postu bubeníka. Kubovi přejeme do budoucnosti hodně štěstí a úspěchů. Navždy zůstane tím, kdo byl jedním z určujících faktorů ke směřování a stylu kapely. Najít náhradu nebude snadné, ale věříme, že se nám to snad brzy povede a vrátíme se za vámi brzy na koncertní pódia.

Za kapelu Arest

Petr Šíša Šperl - zpěv
Jarda Heřman - basa
Martin Voráček - kytara
Jirka Matoušek - kytara
Miri Kokošková - management
Johny Matoušek - pokladník

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Javi

Děkuji moc za odpověd .Držím vám palce a přeji mnoho hudebních úspěchů,protože si to zasloužíte.Mám rád všechny vaše songy ,ale přesto jeden musím vyzdvyhnout a ten se jmenuje Cena je Top.

Arest

Javi, děkujeme tobě i tvoji mamce a papouškovi za přízeň, jsme rádi, že se muzika líbí :-)
Snad se poštěstí a na větší festival se dostaneme \m/

Bez profilu

Javi

Ahoj zdravím celou kapelu. Již nejsem váš jedinej příznivec v rodině.Vaše muzika se líbí i mé matce,ktéré je 67 a vyrorostla na dechovce.A můj papoušek při vaši produkci řve jako kráva a boří klec.Akorát sousedi vás asi rádi nemaj,ale vaše muzika se nedá poslouchat moc potichu.jinak vám přeji aby jste se dostaly na nějakej větší festival.

Zobrazit všechny názory