Arest - Novinky | Bandzone.cz

Arest heavy / Klatovy

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Cena
  Nezařazeno
 • Byla to rána
  Nezařazeno
 • Doba temna
  Nezařazeno
 • Odcházím
  Nezařazeno
 • Schinderhannes
  Nezařazeno
 • Stín
  Nezařazeno
 • Svědomí
  Nezařazeno
 • Svět se posral
  Nezařazeno
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Zdravíme všechny fanoušky kapely Arest,


bohužel musíme oznámit smutnou zprávu. Kapelu opouští zakládající člen a bubeník Jakub Tříska. Již delší dobu panovalo napětí mezi Kubou a ostatními členy, které vyústilo ke shodě všech členů kapely ke změně postu bubeníka. Kubovi přejeme do budoucnosti hodně štěstí a úspěchů. Navždy zůstane tím, kdo byl jedním z určujících faktorů ke směřování a stylu kapely. Najít náhradu nebude snadné, ale věříme, že se nám to snad brzy povede a vrátíme se za vámi brzy na koncertní pódia.

Za kapelu Arest

Petr Šíša Šperl - zpěv
Jarda Heřman - basa
Martin Voráček - kytara
Jirka Matoušek - kytara
Miri Kokošková - management
Johny Matoušek - pokladník

Slyšte, slyšte!


Konečně jsme se dočkali a dnešním dnem se Arest stal nesmrtelným. Dlouho očekávané CD je na světě. S výsledkem jsme nad míru spokojeni. Můžete se těšit na novinky představené na našich letních koncertech. Přivítají vás tedy naši známí Drákula, Jack Rozparovač až si pro vás přijde Cosa nostra. Pro nás to byl běh na velkou vzdálenost a občas jsme už ani nevěřili, že to dotáhneme do konce. Velké dík patří Frantovi Pelíškovi za obrovskou trpělivost a bezvadnou zvukovou produkci, Lukáši Matouškovi za technickou podporu a přípravu na výrobu CD a Honzovi Sukovi za tvorbu bookletu a zajištění výroby. Slyšet budou i hosté při natáčení, a to Pepíček Bártů na zpěvu a Franta Pelíšek na kytaře. Křest proběhne hned, jak to situace bude dovolovat. Kdo by měl o CD zájem před křestem, může se ozvat komukoliv z kapely a domluvíme se na dodání CD.
S pozdravem,
vaše kapela Arest

Zdravíme všechny fanoušky kapely AREST

 i náhodné kolemjdoucí. Dlouho jsme se neozvali, a tak se s vámi podělíme o pár novinek. Ti všímavější z vás jistě ví, že jsme slíbili už před nějakou dobou CD. Nebudeme se vymlouvat, ale prostě jsme se teď na to vysr*** a tak nějak tomu nechali volný průběh. Nicméně, věci se už začaly hýbat a snad brzy svět spatří nějaké vzorky.
Potěšilo nás, jaké jsou ohlasy z naší malé tour, která přišla jako blesk z čistého nebe a zatím nebere konce. To, co jsme na pódiu předvedli, fascinovalo nejen naše fanoušky, ale oslovilo i širší veřejnost. Ze všech stran k nám chodí pochvaly a uznání, což nás moc těší. Doufáme, že nám vládní nařízení nezhatí tak dobře rozjetou šňůru.
Přijďte si užít nezapomenutelný nářez.

Těšíme se na vás.

AREST