Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Doktor Doll rock'n'roll / Žďár nad Sázavou

„Staň se naším fanouškem!!! Moc děkujeme....“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

www.facebook.com/dr.doll.music

Bio a historie

Jak to všechno začalo? Nápadem jako vždy :) První songy se tvořili již před několika lety kdy kytarista Karlos představil pár nápadů Radimovi a první dema byly na světě. Radim s Karlem působili spolu řadu let v několika kapelách jako Exit nebo Frankenstein takže spolupráce byla daná. V roce 2017 se začala realizovat celá kapela a postupně přišel do kapely David za bicí a Braňo na post basy. V této sestavě vznikl singl My Way na který se natočil první videoklip. V roce 2018 posílila sestavu saxofonistka Martina a kapela dostala nový rozměr. V současnosti vrcholí přípravy nové desky, která má vyjít na jaře roku 2019.