Six Is The God´s Number - O kapele | Bandzone.cz

Six Is The God´s Number stoner rock-violence / Staré Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • KYLIE'S FEVER IS HELL (2014)
  The slower you go the bigger the mess
 • intro THE SLOWER YOU GO THE BIGGER THE MESS (2014)
  The slower you go the bigger the mess
 • MAAMUTH (2014)
  The slower you go the bigger the mess
 • Intro "ROOM 421" (2011)
  You will get very wet on this road
 • NEW ORLEANS (2011)
  You will get very wet on this road
 • IN LUST WE TRUST (2011)
  You will get very wet on this road
 • ROCK´N´ROLL BITCH IS BACK AGAIN (SIGN demo 2008)
  Nezařazeno
 • REVOLT (SIGN demo 2008)
  Nezařazeno
 • DEEP THROAT GAGING (SIGN demo 2008)
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Growl, Zpěv, Scream
Nástrojové obsazení: Bicí, DJ
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Mrdanga

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

 

 BAND:

Zawin - absolutní jižan, milovník panterovského metalu a dinosaurů. Z fleku vám vystřihne perfektní kytarový sólo  jak od Dimebaga stejně jako přednášku o druhohorách.

Štěpán - äka inženýr Mráček. Tím, co je pro moderní ženskou kabelka, je u něj fleshka. Jinak drtič tvrdých strun, které ale umí pohladit jako jarní vánek květinovou louku.                                                                    

 Schaff - přišel k nám stejnou cestou jako Mizuki z Pervers animals. Krom toho, že se etabloval hudebně, je zde ještě jeden vláštní prvek, který zatím neumím popsat. Asi něco jako "zkaženost mínění o základních pudech?". Každopádně je to taky věhlasný disdžjokej, co roztančí nejeden firemní večírek, ale i pražské a koneckonců i brněnské Metro.                                                                                                      

Markus - "nejchytřejší" člen kapely, frontman, egoista, cholerik, magor a společensky tolerovaný alkoholik, co líp tančí než zpívá.

 Mizuki Nakeshu - nejpozoruhodnější člen šestek a jedinec svého druhu je také souběžně kytarista v Pervers animals, což hovoří za vše - i za Schaffa (částečně). Perfektní fotograf, jehož snímky tvoří skoro 2/3 naší galerie (tedy kdysi), počítačový analityk (... nejen počítačový), příležitostný klávesista, opravdový optimista, sexuální experimentátor a gastronomický gurmán, jež dokáže skloňovat slovo "pánev" ve všech situacích .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ex - members

José - zakladatel Six is the God's number, jinak řečený "Pepe dvoupivák". Poloviční Angličan, možná teď i Australan, jehož hudební rozhled pojmul za celou kapelu.  Člověk, pro kterého grupa, kterou poslouchá víc než 500 lidí z celého světa už je komerční sračka.

Sam jr. -  prozatímní bicmen SIGN za dezertéra Pepka. Jeho  rejstřík výčtu hudebních aktiv je nesčetný. Aktivně bouchá ve své domovské kapele Scarecrow, pak také s pankáčama Madpigs a jako přivýdělek má hraní v luxusní zábavovce, jejichž repertoárová škála nemá hranic.

Kozel - záskok za Štěpána postu basáka. Totální pohodář, pozorný muzikant, pozorný k ženám, pozorný vždy i tehdy, kdy už nikdo nevnímá.

Bio a historie

Biografie

stručně:

 - Kapela už existovala během let 2003-07 jako hospodský projekt. Neustálé změny repertoáru, budoucích členů a názvu kapely se konečně ustálily až na podzim léta páně 2007, kdy zazněly první regulerní tóny pod hlavičkou kapely, ve finále pojmenovné groteskně - Six is the God´s number.

- Po roce 2010 v nové sestavě a s pirátským názvem jako Die Schöpfung nebo Satan Terror.

 - Na jaře 2011 konečně vychází album "YOU WILL GET VERY WET ON THIS ROAD"

 - V zimě 2014 vypuštěno album "THE SLOWER YOU GO THE BIGGER THE MESS"

.... a pořád nás to baví.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REPORT: Album The Slowny You Go...

Scumbag Not quite the slow, sludgey sound you might expect from the album's cover and title, but the sound is huge and heavy! Paced somewhere between sludge and groove, this is easy to rock out to without risking whiplash. Monstrous stuff! Favorite track: Kylie's Fever.

                                                                                                     (Scumbag - Bandcamp)

REPORT: SIGN+5 seconds to leave& Rise above dead

    "Šestky vládnou! Parádně odsejpající violence-rock´n´roll, monstrózní kytary a frontman jak se patří! Macho sympaťák kontrolující publikum i kapelu. Na nahrávce zpěvem nijak zásadně nezaujme, ale živě mě absolutně dostal uvěřitelným projevem a tanečníma kreacema světového kalibru! Jen si ještě mohl sundat ten nátělník, hah. Pětky valej! 'Lívance' spolehlivě rozduněly prostor a potvrdily svojí přední pozici v českym post-rocku + zaujaly temnou projekcí. Pánové z Milána už mě nijak zásadně nerozsekali. Zpěvák je typický uaauaauaa soft chroptič, zapadající do stylu, kterého máte dost už po první návštěvě Fluffu. Je v kapele postradatelný a ani linky na očích k miliónu kérek mu charizma nepřidají. Nožkou na odposlechu a běháním kolem první řady nezáživný dojem jen potvrdil. Hudebně to ovšem byl celkem solidní výkon a jeden z kytaristů měl moc pěkný pomerančovník (rozuměj několik fešných Orange bedniček). Za kilo super akce...8/10"

(z blogu učástníka koncertu http://bandzone.cz/fan/wesgirl )

                                                                                                                                                 

BIO&VIDEO

Začatkem a záminkou ke vzniku toho projektu [teď už regulérního uskupeni] byla společná vize, jakou cestou by se měla naše čtverice ubírat. Samozřejmě pak byla taky vzájemná láska k southern rock/metalu, sludge, noise a stoneru. Seděli jsme si nejen hudebně, ale hlavně lidsky, a proto se predevším z pouhýho kecáni u pííííva do hlav napasovala myšlenka o společným projektu, že bychom se občas sešli ve zkušebně, dali ze pár čoudu a pivko a zkusili zahrát to, co je našemu srdíčku nejbližší. Každý z nás už v té době někde hudebně působil, ale potřeba seberealizace byla prostě silnější a my potřebovali nečemu věřit.

Jeden z prvních koncertů vůbec - Brno Yacht

Youtube Video 9AlNTpuI3F0Youtube Video 9AlNTpuI3F0

Za rok existence jsme stihli obehrát klubovou scénu v Brně  a okolí. Celé to ale zbrdil Pepe, kterej se rozhodl udělat kariéru v KFC někde v Anglii a pak se vrátit  jako bohatý muž. Na jeho místě zaskakoval bicmen Sam s kapely Scarecrow, kterému tímto děkujem, že nás nenechal ve srabu.

Reunion s Pepkem - Skleněnka

Youtube Video XMCfVuAjAYoYoutube Video XMCfVuAjAYo

Po té, co se vrátil Pepe, se věci dali konečně zase trochu víc do pohybu. Začali přípravy na nahrávání naší první fošny a hlavně jsme absolvovali naše první letní fesťáky a to v Braniškách a brněnský Prigl bar fest.

Prigl bar fest

Youtube Video -eZ3QDdweBIYoutube Video -eZ3QDdweBI

V době nahrávání (ukončené na revoluční datum 17.11.) se do kapely přibral ještě druhý kytarista. Posilou 6tek se stal Mizuki Nakeshu, souběžně působící v Pervers animals.

Na přelomu roku 2010 nás na dobu určitou opustil basák Štěpán, který odcestoval na 5 měsíční stá6 do Norska. Na jeho místo přišel vypomoci Kozel (SAARS) a stejně jako Sam kdysi i on nám teď zachránil prdel.

První koncert s Kozlem

Youtube Video SP1ljfJsOm4Youtube Video SP1ljfJsOm4

Momentálně na jaře 2010 jsme stále ve fázi příprav naši desky YOU WILL GET VERY WET ON THIS ROAD.

Vydání desky a přípravy se protahují až do jara 2011, kdy nakonec album spatří světlo světa. Bylo tomu tak v důsledku především odchodu Našeho bicmena Pepka, tentokrát definivně.

 Kapelu defakto zachránilo násilné angažování Schaffa jako bicmena, který se teď podílí na nové tváři kapely - tentokrát jako Die Schöpfung

Naštěstí mnozí pochopili, že změna názvu je opět jednou onech legrácek a momentálních volovin v nitru kapely.

S vydáním alba "you will get very wet on this road" v Desertu 19.3., kdy byl proveden i oficialní křest, to bylo naposled, co se tento název kdy promítnul na plakátech a jinde.

S vydáním alba dorazil na net PIRÁTSKÝ VIDEOklip ke skladbě NEW ORLEANS, která se stala prvním pilotem naší debutové fošny.

Youtube Video C9cyiiunDM4Youtube Video C9cyiiunDM4

 V letech 2012 - 2014 se v kapele krom asi 5 novejch songů zrodilo taky pár bočních projektů v podobně 3 svateb a následních 3 dětí, čehož další 2 jsou na cestě. S třicítkou na krku jdou věci trochu jiným směrem, ale přece se podařilo v zimě 2014 nahrát album "THE SLOWER YOU GO THE BIGGER THE MESS".

Koncertní aktivita se momentálně rovná průměru 4 koncerty za rok, čímž splňujeme alespoň tzv. bolševikovo minimum, rovnající se tehdy známým "kvartálům".

Poslední koncert byl nezvykle ve čtyřech, ale stejně pořád mlata!

Šestky - FAVAL, BRNO podzim 2014

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše "ex" a bokovky

SAARS   -   http://www.bandzone.cz/saars1    

Filthyminds   - http://bandzone.cz/filthyminds      

Sic-engine -  www.bandzone.cz/sicengine

Pervers animals - http://bandzone.cz/theperversanimals