Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Filthyminds hardcore-melodic / Brno

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Na konci cesty EP

Ahoj všem! Naše finální EP Na konci cesty komplet k poslechu a stažení. Pokud si ho vyloženě chceš koupit tak buď přes bandcamp, ánébo prostě pošli kolik uznáš za vhodný na kapelovej účet: 670100-2213326943/6210. Monžá se to objeví taky na Spotify, iTunes atd. ale momentálně se nám moc nechce podepisovat, tisknout a skenovat smlouvy a čekat týdny na upload. Sdílej, lajkuj, hejtuj, komentuj...cokoliv tě napadne. Taky bookujem poslední tour od příštího měsíce cca do Června 2017.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Prajzák1922

Dodatečně velké DÍK za letošní lednový koncert v Ově /Plán B.Zvuk jak hrom!!!Živě jsem na Vás byl už po páte(a to všeobecně moc na HC vlastně ani nechodím...),ale stále bez nadsázky všem tvrdím-"Kur*a Filthyminds je česká HC jednička !!!"Hlavně hrajte borci,hrajte....od Vás si to CD(doma mám 2!!!) popřípadě nějaké to tričko(které vlastně ještě nemám :) vždycky koupím a podpořím akci v době toho pojebaného Fb,kdy každý sedí doma na prdely a je zhnilý dorazit na koncert...§ů)úů§¨ů
At to šlape! Prajzská zdraví S.B.H.C.!!!

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »