Ahoj! Rád bych vám nabídl služby našeho nahrávacího studia! Pokud hledáte, kde vaši muziku zvěčnit, určitě se neváhejte ozvat!
https://www.facebook.com/dogtownrecords/
romanmerunka@dogtownrecords.cz
+420 776 532 320
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj! Rád bych vám nabídl služby našeho nahrávacího studia! Pokud hledáte, kde vaši muziku zvěčnit, určitě se neváhejte ozvat!
https://www.facebook.com/dogtownrecords/
romanmerunka@dogtownrecords.cz
+420 776 532 320
Zdravím. Jsme občanské sdružení MARI Records o.s. Nabízíme možnost využití nahrávacího studia, dále služby jako je mix a mastering nahrávek, natáčení a videopostprodukci. Studio je vybaveno studiovým lampovým mikrofonem Rode Classic 2, profesionální zvukovou kartou Lexicon FW810S, předzesilovačem SM Pro Audio PR8E, klávesami Casio CTK-3000 a mnohým dalším. Hlavní předností našeho studia je především nízká cena a dobrá dostupnost v krajském městě Ústí nad Labem. Více o studiu na http://www.marirecords.com pod položkou Studio.
Ahoj,
jsme společnost CL Intermediary a jednou z naších činností je i tvorba hudebních podkladů, kterých máme cca 150 kusů.
Pro více informací klikni na náš profil. :)
Zdravím,
rap dělám už několikátým rokem a chtěl bych se s tebou podělit o moji tvorbu. Když si najdeš čas a chuť, poslechni a popřípadě jakkoliv podpoř. Tade je BZ page a YT kanál. Díky, peace. Tade
http://bandzone.cz/tade
http://www.youtube.com/tadespeaker
zdravim;) zvu tě na muj profil poslechnout si nějaký beaty a novou pecku co vyšla včera večer :) já na beatu a refren na majku ;) https://www.youtube.com/watch?v… ještě tě mužu pozvat na muj soundcloud kde mam vetšinu svých beatu https://soundcloud.com/massprod-1 takže piš názory jak dobrý tak špatny :) sem rad za všechny diky mass čau
zdravim;) zvu tě na muj profil poslechnout si nějaký beaty a novou pecku co vyšla včera večer :) já na beatu a refren na majku ;) https://www.youtube.com/watch?v… ještě tě mužu pozvat na muj soundcloud kde mam vetšinu svých beatu https://soundcloud.com/massprod-1 takže piš názory jak dobrý tak špatny :) sem rad za všechny diky mass čau
Zdravim ak si najdes trochu casu vypocuj si moje hudby a nechaj mi tam svoj nazor :) dik ak by si nejaky chcel mozno sa vieme dohodnut . http://bandzone.cz/siksbeatz
Zdravím.
Rozjíždíme projekt pro mladé umělce, kteří se chtějí zviditelnit. Byli bychom rádi, kdyby ses k nám přidal. Veškeré info ti sdělíme, napiš nám ;-)
http://www.facebook.com/eurostructur…
Ahoj, severní Rap z Teplic, projekt RetOrpX ti přináší novou temnou desku "Střepy a hlína". Zkus to, třeba tě to zaujme. Ale varuju, nejsou to ty stejný kecy jako všude! Peace