Tuhá-5ka - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tuhá-5ka ska-punk / Nové Město nad Metují

„Tuhá Pětka“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

Vánoční riot - Brno

Poslední (dokonce selfie) pozdrav letošního roku - Tuhá 5ka a brněnský Brooklyn. Skvělá atmosféra a párty až do rána. Milujeme Brno a Brno miluje nás! :) Každopádně dík Barbarům za pozvání! 
Dík taky všem spřízněným kapelám, všem přátelům, nepřátelům, známým, neznámým, loverům i haterům. Z letošních událostí možno jmenovat například Ostravu s Horse with Criminal Outfit (z cesty zpět máme fakt vtipný fotky, který nikdo nikdy neviděl a ani neuvidí a taky víme, že se dokážeme domluvit i v tomto speciálním kraji:)), námořnický Josefov není Off-Spring s Johnny Kowalski and the Sexy Weirdos (z Worcesteru jako fakt! a jako fakt je to v Grejt Britn) a jindřichohradečáky Tragedis, trutnovský vydařený Kabinet se Znouzí, Bazzen s Hentai Corporation, nestíhací koncert v Peci (cesta přes Rudník, zakončeno na bobové dráze, protože je to hlava rodiny:)) metal-friendly koncerty s Pit Full Death, soutěž v Pardubicích (jo dobrý, ale stejně vám to nedáme:)), rebelský hraní na Strahově, kohoutí probuzení na Bastionu 4.....a táááák dáááál.
Nic převratnýho jsme nevytvořili, ale slibujeme, že v nadcházejícím roce se konečně o ty nahrávky už pokusíme. :)
2015...
16. ledna, klub Jazgot, Sklářská Poruba, Polsko...a potom se uvidí :)
V novým roce spoustu nových zážitků a příležitostí!
Howgh!Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »