Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zygomaticum power-rock / Praha

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Konec kapely

Jak již jistě víte, kapela 18.4. loňského roku ukončila svou činnost. Oba kytaristé (já a Kuba) založili novou kapelu - Final Station. Baskytarista Plůťa odešel ke kamarádům z Pure Olcoholic Punk. Chlupáč s Tomínem plánují také vlastní projekt. Za všechny určitě mohu říct, že se s Vámi - našimi fanoušky - těšíme někdy na viděnou na případných (třeba i společných) koncertech.

Váš Kájula


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

MetalGateMassacre

Právě probíhá registrace do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre IV.
Soutěží se o VYDÁNÍ ALBA, poukázky do Music City, vystoupení na festivalu MG CDF 2013 v Červeném Kostelci, trička od Crystalu, předplatné Muzikusu a další.
Odborná porota (Dan Pavlík – Tortharry, Ladislav Oliva – Abysszine, Břitva, Johan - Fobiazine, Bohouš Němec - RadioBeat, Bruno – Hypnos) posílá do živých kol 16 kapel, které se utkají v Matrix klubu v Praze v lednu – březnu.
Registrujte se na: www.metalgate-massacre.cz

Karel "Kájula" Dinda

Ahoj Jarine.
Jak jsem psal už v novém příspěvku. Momentálně pracujeme na nových věcech a dodělávkách původních. Velmi optimistický odhad dalších koncertů zní - listopad, prosinec. Střízlivější - leden, únor... V každém případě budou termíny tady na Bandzone, resp. budou i na Facebookovských stránkách kapely. No a protože jako místo pořádání preferujeme kub Motoráj, pak patrně i v programu klubu...

Zobrazit všechny názory »