Zvukoloď - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zvukoloď jazz-pop / Praha

„ex Cleaner Production“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv, Syntezátor / Sampler, Zpěv, Bicí, Piano, klavír
Nástrojové obsazení: Zpěv, Tamburína
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Trio založené v roce 2011 na základech pražského projektu Cleaner Production.

Na začátku byl pokus tvůrčí dvojice Minář / Drahoňovský o akustické provádění skladeb z posledních alb Cleaner Production. Brzy však vytvořili zcela nový repertoár, založený již pouze na kytaře a zpěvu. K dvojici se následně přidal i baskytarista Slavomír Randis a vedle sporadického koncertování nahrálo trio materiál na plánované album. Během roku 2012 však Slávek odešel z Prahy a Tomáš obnovil svojí kapelu Funk Corporation, která ho časově zcela odsála (navíc se v tomto roce oba oženili). Eponymní album ZVUKOLOĎ tak dokončil v červenci 2013 pouze Ivan, což se projevuje i na elektroničtější podobě části skladeb, které měly být původně všechny nahrány akusticky. Vzhledem k časovým a prostorovým možnostem hráčů je další živé fungování tria zatím nepravděpodobné.

Sestava:

TOMÁŠ DRAHOŇOVSKÝ - zpěv, egg, tamburína

IVAN MINÁŘ - kytara, vokály, groovy, loopy, syntezátory

SLAVOMÍR RANDIS - baskytara


hosté na albu:

KATEŘINA PETRÁŇOVÁ - zpěv

JAN TURNER - saxofon

TONY ŠPÖRKER - klávesy


* Více v bookletu

Bio a historie