Žralok ve zdi - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Žralok ve zdi rock-hard rock / Praha

„Žralok Tour 2015“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Piano, klavír, DJ, Syntezátor / Sampler, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Jsme rocková skupina ze Světlé nad Sázavou, ale sídlo naší agentury je v Praze. Hrajeme jenom své věci v rockovém provedení! Často používáme kytarové dvojhlasy spojené s klávesovým podkladem! Hrajeme přiblížně od roku 1999, ale v momentální sestavě jsme přibližně rok! Kapelou prošla řada muzikantů, ale jmenováním všech a omíláním historie Vás nebudeme zatěžovat, protože první nahrávky ze studia jsme udělali až v této momentální sestavě - Klávesy, zpěv - Jenda Hubáček, Kytara - Roman Gábos Gabriel, Kytara- Lukáš Holub, Basa - Míra Douda a bicí - Jenda Banga. V současné době na postu bubeníka zaskakuje a možná i zůstane Václav Šoupal ml. Od června 2011 hrajeme v této sestavě -Zpěv Jenda Hubáček, klávesy a zpěv -Tom Berry, Kytara- Roman Gabriel, Kytara- Luboš Čermák, Basa- Míra Douda, bicí-Michal Večeřa a Vašek Šoupal.

Žralok ve zdi - New 2014!

Zpěv - Jenda Hubáček

Klávesy a zpěv - Tom Berry

Kytara - Roman Gabriel

Kytara - Karel Vašíček

Basa - Míra Douda

Bicí - Michal Večeřa

Bio a historie

Hrajeme přiblížně od roku 1998, ale v momentální sestavě jsme přibližně rok! Kapelou prošla řada muzikantů, ale jmenováním všech a omíláním historie Vás nebudeme zatěžovat, protože první nahrávky ze studia jsme udělali až v této momentální sestavě - Klávesy, zpěv - Jenda Hubáček, Kytara - Roman Gábos Gabriel, Kytara- Lukáš Holub, Basa - Míra Douda a bicí - Jenda Banga. Následně nahradil J.Bangu Václav Šoupal ml. V současné době na postu bubeníka zaskakuje a možná i zůstane Michal Večeřa!