chalani musime Vas zobrat do MT .... len co sa trosku zohrame s novym bubenikom spravime nieco spolu.... skoda ze som vas nepocul v tej BA :D:D:D: ved vieme ako to dopadlo :D:D:D ale chlapci musim uznat ze vy ste neurobili krok dopredu ale trojskok o tyci (nova hudobna dysciplina :D:D)..... tak sa teda drzte punkaci
roman p.smer
balky dik a dufam ze bol borsc dobry











