Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Z.N.K. punk-rock / Kralupy nad Vltavou

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Jódlování
Nástrojové obsazení: Mandolína
Nástrojové obsazení: Mrdanga

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Jakékoli dotazy pište sem nebo na e-mail  ZNK-band@seznam.cz

Také nás naleznete na Facebooku 
Naší skvadru tvoří

Lukáš - Zpěv

Kuře - Kytara

David - Kytara

Frogy - Basa

Márty - Bicí     

Bio a historie

Kapela Země na Kabel (Z.N.K.)  vznikal asi tak ve třetí čtvrtině roku 2oo9 scházením se lidí z Kralup a okolí do zkušebny v nedaleké Nelahozevsi. Zprvu to bylo jen tragické hraní na pár komb dost prasečím stylem...Což se postupem času podařilo změnit na rychlej a melodickej punk. Naše zkušebna taky poznala změn zejména v oblasti vybavení baru :-) .
___
V roce 2011 v kapele nastaly změny... Kapelu opustil zpěvák "Bajca" a na jeho místo nastoupil Lukas, který s náma hraje dodnes. To ale nebylo vše, co se v tomto zapeklitém roce dělo... Kapelu totiž musel kvůli vysoké škole, zaměstnání a celkově dost nabytému času opustit hlavní zakladatel kapely Z.N.K. Pavel "Need" Patřičný.  To vypadalo na konec kapely... Bez Needa už to přece nikdy nebude takový, jako do těď.. Tak taky že jsme zhruba na půl roku rozpadli.  Však nakonec nám všem zbylým ostatním punk tak chyběl, že jsme za Pavla sehnali náhradu (rok 2012) a pokračujeme ve složení: Koblih (basa), Márty (bycí), Lukas (zpěv), Kuře (kytara), David "Špínoslav" (Kytara)

PS - Další kombo přibylo, taže je to v pohodě :D