Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ZdroJ thrash-death / Studená

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Náš začátek všeho byl, když se Petr, později i Luboš, seznámil se Štěpánem po netu. Luboš i Štěpán tehdy hráli jen na akustickou kytaru, ale jednoho večera jsme přišli na nápad vytvoření kapely. Dne 29.6 2012 jsme vytvořili první riff a Luboš přesvěčil Petra, aby si pořídil baskytaru. Už nám tedy chyběl jenom bicmen. Naštěstí jsme ho našli. Byl to náš dlouholetý spolužák a kamarád Michal a kapela byla kompletní.
29.12. 2012 jsme se všichni členové poprvé setkali. Naše první zkušebna byla u kamaráda, který vlastnil restauraci. Byli jsme tam asi jen 3 dny, ale pak kvůli nedorozumění jsme odešli do Lubošovi garáže. Začátek nebyl zrovna nejlepší, ale naděje neumírala. 18.3. 2013 jsme se domluvili s kamarádem, u kterého jsme hráli prvně a mohli jsme si konečně zařídit pořádnou zkušebnu. Jeden z mála problémů byl tedy vyřešen, ale další problémy nastaly. Náš druhý kytarista, kvůli dálce, nedojížděl na zkoušky a jeho schopnosti ohledně kytary byly velmi slabé. Kapela ho hodně dlouho tolerovala, ale nakonec,17.5. 2013, ho vyhodili.
Museli jsme se vypořádat s tím, že jsme jenom 3. Chodili jsme často za kapelou Signum, od které jsme se dost přiučili. Jednoho dne přišla nabídka, že můžeme zahrát na jednom koncertě, vzali jsme to, ale pod podmínkou, že musíme mít alespoň 5 písniček. Nastal problém, jelikož jsme všichni byli začátečníci a samouci a měli jsme tedy co dělat. Kapela měla pouze 2 písničky a třetí rozdělanou. 19.7. 2013 jsme z osobních důvodu odešli z restaurace, kde jsme měli zkušebnu, ale měli jsme náhradu v nedalekém bytě. Další dny jsme ho upravovali na zkušebnu a od té doby jsme se snažili kapelu rozvíjet.
Po odehraném koncertu jsme se začali rozpadat. Nastaly samé neshody a problémy se zkouškami. Začali jsme se zanedlouho rozpadat. Michal prodal bicí a skoro rok jsme nebyli v kontaktu. Skoro celý rok se Luboš snažil urovnat koflikty, ale vše se zdálo marné až do ted. Nyní se zvukovou kartou a s nadějí jsme začali vylepšovat a znovu obnovovat starý materiál.

Bio a historie