luxusní klip!!!!!musím říct že se vám povedl!na Trutnově se určitě uvidíme!jinak dík;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
luxusní klip!!!!!musím říct že se vám povedl!na Trutnově se určitě uvidíme!jinak dík;-)
Klip je paradnickej!!! Druhej udelejte na Anything You Want to je best horse
Uvidime se na Sepulture!!!
Chlapy ten klip je perfektni Neodtrhl jsem z neho oci A pisnicka in hell nema chybu Budete tocit jeste nejaky dalsi klip? A na jakou pisnicku? RED RIVER a JUST NUMBERS moje kone Tesim se az vas zase uvidim a uslysim
Moc děkuji =o)
Pekny novy klip, zadny prevratny napad, ale oci jsem ani na vterinu neodtrhl, nekdy to chce surovy narez. Samotna skladba je bezvadna a jakozto bubenik se klanim vybornym bicim. Cest jak svina!
Zdar, jsem rád, že klípek je venku, ale bohužel musím říct, že mě docela zklamal. Triky sice solidní, ale chtělo by to nějaký nápad !!! Jinak samotná skladba In Hell je až moc okleštěná, nemyslíte ??? zdraví Valda
Díky za přání, kocouři. Vám taky vše nejlepší v tom novým roce a hlavně, ať Vám to hraje jako doposud. Olomouc 12.12.08 S-klub, noblesní koncert. Mějte se, čao.
Zdarec bando!!!Klip noblesní!!!!!
A truecore..tak toho si nevšímejte když je někdo sráč a ani se nepřihlásí aby ho mohli ostatní zjebat u něj na profilu tak to je dost ubohý..kamaráde jsi tu asi jediněj takhle chytrej..
No pochvala za klípek in hell!!Kvalitka kamarádi..jen tak dál..