Jsem vás viděla v TV a moc pěkný klípek a druhé místo je taky moc pěkné.
Zdraví vás z Budějic ... Angela Gossow
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jsem vás viděla v TV a moc pěkný klípek a druhé místo je taky moc pěkné.
Zdraví vás z Budějic ... Angela Gossow
Gratulace k druhemu mistu!! A pro pana Lorda (anonyma) - závist je blba vlastnost.
já myslim, že bych vám ho pěkně zkazila :D máte ho dost pěknej, takže buďtě rádi =) hezkej den přeju a spoustu nových fanoušků..
Zdravím chlapci. Přehnanej klípek, včera jsem ho viděl v Pětce se Zellerem. Je to bomba, co hrajete. Jen tak dál:)
Jojo tuto recenzi doporučuji, je to fajn počteníčko a ještě bych měl dotaz na pana Lord H - co znamená to "H" hovno? nebo třeba hňup? ale to jen tak na okraj...
http://www.abysszine.com/2009010035…
a tak to přesně je!!!!!!!
fuj, fuj a ještě jednou fuj!!!!!!!!!!!!!
Zdarec,těšim se na akci v plzni se Sepulturou,ukažte co je pořádnej hard core!!!
Nadherní chlapi , skvělá muzika co víc si přát :-)