caves Xcore... super muzika chlapi!! drzime palce nech sa dari s pozdravom Becoming
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
caves Xcore... super muzika chlapi!! drzime palce nech sa dari s pozdravom Becoming
Náhodou sem na vás narazila na youtube,pak si všimla komentářů a zistila že jste česká kapela. Musím říct ,že je to fakt nářez,váše hudba se mi bez pochyby libí :-P a jak sem četla byli ste v Pardubicích :P ,doufám, že sem ještě někdy dorazíte :-) ... Ste fakt dobří ;.-) .Měj te se a ať to hraje :-)
Zdar chlapi, vyděla slyšela jsem vás poprvé v pořadu Pětka v pomeranči a moc jste se mi líbili, je to nářez!!! Rozhodně přidávám a přidávám prozbu o jednu podepsanou paličku, doufám že to půjde zatím zdar a ať se daří!!
znooojmoooo
Ahoj ahoj .. Jéé tak to moc děkuji že můj nickname obstál :-) ... SKA není jediný žánr hudby který uznávám ;-) , ale vřele díky že si toho vážíte :-) .. Hrajete pěkně veď :-) ...Mějte se fešně Čáo .
pěkná hudba hážu do přizněvých.Přeju hodně štěstí do budoucna (:!!!
Ahoy X-CORE!!!! Bude Peklo ):= ja vim to hahahaha
dorazte na drink ne:) dva,.... co takhle rovnou dovca do soboty:)))
heeeeeeeeej!!! See you in NYSA!!!!
malej spam:))))
AGNOSTIC FRONT
Nesmrtelná legenda New Yorské hard-coreové scény.
http://www.myspace.com/agnosticfront
DEAD SET AGAINST
Co dodat, energie, pódiová show, hardcore.
http://bandzone.cz/deadsetagainst
DEMAJA
4 liberečtí mladíci hrající hardcore/metal.
http://bandzone.cz/deMAJA
16.08.2009
České Budějovice – Marty´s club
Start 20:00
Vstup 200,- ( pouze na místě )
www.antistar-production.com
www.bandzone.cz/fan/antistarproduction