Ahoj, je dobře že fungujete dál. Já bych byl rád, kdybyste pokračovali tam, kde jste zkončili a nezkoušeli žádné "návraty". Mě jsou testosteronové macho-HC kapely jen k smíchu (Fourth Face, Status Praesents, StreetMachine, atp.). Tvořte to, co vás baví, kam vás vede srdce a neohlížejte se na trendy a co zrovna frčí. Je jen málo kapel kterým to šlo dobře - třeba Machine Head, jenže poslední 3 alba jsou už vesměs jen pidlikací hevík. Byť jsem nikdy nepatřil k vašim velkým fanouškům, tak při ohlédnutí zpět mi přijde tvorba na In Hell i Life and Stuff (teda až na ty auto-tune vokální efekty) mnohem upřímnější než v době jejich vydání. Je mi z této éry návratů ke kořenům, nostalgie, revivalů a reter už nějak šoufl.











