Jsem si říkal, jestli na koncertech hrajete Nashledanou v lepších časech a docela jsem se na ni na Trutnově těšil. Tak třeba příště.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jsem si říkal, jestli na koncertech hrajete Nashledanou v lepších časech a docela jsem se na ni na Trutnově těšil. Tak třeba příště.
Zdravim
Nahrali jsme 3 promo songy a budem moc radi jestli si je poslechnete)
S pozdravem,
Apostate
P.S. : sorry za spam
Nazdar Hosi!
metalcore jak ma byt. Dnes hrate v Blave, lutujem ze som tam teraz neni. tak nabuduce! S dovolenim pridavam do oblubenych.
Už jsem si vybrala...chci vás všecky! Takže kdo má ty klíče? :D:D:D
zdaaar chlapi ten včerejší koncert v Brně byl paradní stálo to za to...hehe jinak díky za fotku a škoda že ste nemohli na toho panaka snad jindy měj te se :-)
Čau kapelo,po absolvování včerejšího koncertu,přidávám do oblíbených! Vaše muzika je skvělej masakr! Navzdory MÁLO POČETNÉMU METALOVÉMU PUBLIKU,VÝKON HODNÝ STADIONŮ!!! The Switch jsou masakr,ale musim uznat,že vy tuplovanej! MÍT KLOBOUK SMEKNU!
Taktéž musím smeknout za Trutnovský představení.Jedním slovem PARÁDA!!!!!!!!!!!!!!
Ouuuu DÍKY MOC ZA KRÁSNÝ ZPRÁVY, MY JSME SI TO UŽILI VELICE!!!
Ondra opět nezklamal a zahrál přímo předemnou!nejvíc zážitek!
Trutnov opět jako vždy super!Luxusní koncert!už se těšim na další vyřvání!!!!!!!;)