fasa music chlapci len tak ďalej nech sa vám darí
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
fasa music chlapci len tak ďalej nech sa vám darí
Kurnaaa OZZY je to dobre,,kedy zavitate do Puchova?? Paradna tvorba,,,Snimam svúj neviditelny klobouk:D:D Drzte sa ,
Maciej
Nová deska? Těším se... Opět u Grapowa?
nazdarek poprdeli napady a zvuk ani nehovorim len tak dalej chalani ... pridavame k FRIENDS... Mino-Coldblooded
Ahojda.
Opožděně chválím výborné vystoupení na Trutnově. :)
Ať se daří, cuzs ;)
Ahoja, cukrouši. Tady máte nějaký odkaz na fotky: http://pajjulka.rajce.idnes.cz/Brno-…
Páček za rok shledáček :D:D
Kurfá!Dost dobrý
klucí?na kolik by ste mě vyšli,když bych o vás měl zájem :-)
Nazdar sem se chtěla optat, jestli náhodou neplánujete nějaký koncik v Olomouci. Ráda bych si vás poslechla naživo a taky vyškemrala tu podepsanou paličku!! :D
Zatím zdarec a ať se daří!!
Ahoj všichni:-))přidávám:-)) a doufám, že se zase někdy, tedy brzy:-))ukážete v Ostrově:-))