No když si poslechnete nové Sonic Syndicate, tak to je ten stejnej vývoj stylu, ale úplně. Myslím že tohle už hodně lidí nerozdýchá :) Formálně je to ošetřený skvěle, věřit se tomu nedá ani nota (to ostatně ale ani dřívější tvrobě ze stejných důvodů :)
Ale zrovna tady mě to nevadí. Stejně jako si poslechnu staré i nové Sonic Syndicate, tak si poslechnu i tohle, protože je to zábavné - nehledám u těchhle kapel nějaké silné emoce nebo hluboké texty, ale poslouchá se to moc příjemně a o tom to je.
Nestydím se za to, pořád myslím lepší než si hrát na pseudo true hardcoristu a být tak omezenej, že uznává jenom NYHC a nic jinýho. JSEM ALE ZVĚDAVEJ, KDO TYHLE VOKÁLY BUDE ZPÍVAT ŽIVĚ NA KONCERTECH :P














