X-Core - Názory | Bandzone.cz

X-Core metal-rap / Znojmo

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

12. února 2007
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Nemusíme nic
    Iluze
  • Ztrhaná váha
    Iluze
  • Ona to ví
    Pokora
  • Nevíme co chceme my to dokážem
    Pokora
  • Lžeme sami sobě
    Pokora
  • Kupuj, konzumuj a pak chcípni
    Pokora
  • Respekt
    Energie
  • Flashback
    Energie
  • Na druhé straně
    Energie
  • Systém nás semele
    Energie
  • Čteme sračky řešíme píčoviny
    Energie
  • I Love My Schizophrenia + SEPULTURA (album Life and Stuff)
    Nezařazeno
  • Red Rivers + PRO-PAIN (album In Hell)
    Nezařazeno
  • In Hell (album In Hell)
    Nezařazeno
  • Wingless (album Life and Stuff)
    Nezařazeno
  • 01. Anything You Want - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 02. In Hell - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 03. Fight Yourself - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 04. Between Heaven And Earth - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 05. Just Numbers - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 06. Red Rivers - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 07. Welcome Here - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 08. Red Rivers (bonus)
    Nezařazeno
  • 01. Intro - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 02. Don´t Forget - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 03. Good Bye Forever - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 04. I´m Yours - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 05. Go With Us - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 06. I Love My Schizophrenia - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 07. Nobody Is Bad - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 08. Wingless - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 09. She´s Magnetic - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 10. Someone Said - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 11. Revenge - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 12. Black Markets Soul - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • She´s Magnetic - piano verze
    Nezařazeno
  • I Love my Schizophrenia (předprodukce)
    Nezařazeno
  • Anything You Want (album In Hell)
    Nezařazeno
  • I´m Yours (album Life and Stuff )
    Nezařazeno
  • She´s Magnetic (album Life and Stuff)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Viper

No když si poslechnete nové Sonic Syndicate, tak to je ten stejnej vývoj stylu, ale úplně. Myslím že tohle už hodně lidí nerozdýchá :) Formálně je to ošetřený skvěle, věřit se tomu nedá ani nota (to ostatně ale ani dřívější tvrobě ze stejných důvodů :)

Ale zrovna tady mě to nevadí. Stejně jako si poslechnu staré i nové Sonic Syndicate, tak si poslechnu i tohle, protože je to zábavné - nehledám u těchhle kapel nějaké silné emoce nebo hluboké texty, ale poslouchá se to moc příjemně a o tom to je.

Nestydím se za to, pořád myslím lepší než si hrát na pseudo true hardcoristu a být tak omezenej, že uznává jenom NYHC a nic jinýho. JSEM ALE ZVĚDAVEJ, KDO TYHLE VOKÁLY BUDE ZPÍVAT ŽIVĚ NA KONCERTECH :P

Chosé

čuss,
v gogu jsem se sice nestačil divit, změna je to dost velká, to je fakt - měkčí muziku poslouchám hodně, ale slyšet to od x-core byl pro mne celkem šok ;-)
Jsem zvědav na zbytek songů z new CD, každopádně držím palec a doufám, že nepřestanete hrát i starej repertoár ;-)

p.Maty

Zdarec !!! no změna je život, zvuk super, hudebně mi tento styl moc neříká, ale rozhodně zahraný par-excellence o tom není pochyb. Jen mám raději staré dobré X-Core...

Inhumate666

pane bože co to má znamenat ! to jste mě teda s tím novým "songem" sklamali ! Proč nehrajete jako dřív takhle to stojí za ho... !! Doufám že takhle nebude celý CD !!!

Schermen - Krasomil

ahoj,
chlapi, co to s váma provedli??
tohle nemá ani trošku náznak toho co dělalo x-core.
Nová nahrávka má brilantní zvuk! Ale hudebně bych si
pod timhle představil puberťáky ze střední školy co hrajou bravíčkovej rock,,
je na tom hodně cítit, že vám nadiktovali co hrát a co ne. U mně máte mínus, ale ostatním se třeba líbit bude.
Přeju hodně úspěchů dál.

Lumindian

Zdravim! song super, zvuk vynikajici! opravdu se mi to hodne libi ale stejne jako ostatni doufam ze tak moc romanticky nebude cely album:-) at se dari!

Petr Suska

posun k mainstreamu? nová songa se mi líbí, jak zvukově, tak hudebně, každopádně už to není co to bejvalo, takže souhlas s názorem podemnou:)

(omylem jsem psal za kapelu, budu rád když ten původní komentář smažete:))

Sphere

posun k mainstreamu? nová songa se mi líbí, jak zvukově, tak hudebně, každopádně už to není co to bejvalo, takže souhlas s názorem podemnou:)

1 2 3 4 5 681013162025303540444749 50 51 52 53 54 55 56 57 586062656974808898110123136148158165170174177179 180 181 182 183